Změna chování střevní mikrobioty

Dobrý den, asi po 3 měsících pití many k obědu (3 odměrky, mix neutrál a kakao Mark6) pozoruji značnou změnu v chování střevních bakterií. Asi 5 hod. po konzumaci mám výraznou plynatost se specifickým zápachem. Nad to pozoruji i obdobnou změnu zápachu potu. Mám dojem, jestli to nepůsobí hrášek ve směsi.

Má s tímto někdo zkušenosti? Přejde to?

S pozdravem, Štěpán

Dobrý den,

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Na složení naší mikroflóry má významný vliv strava, kterou přijímáme. Obecně při přechodu na Manu předesíláme, že může na pár dní dojít k lehkým trávicím potížím či nadýmání. Dochází k tomu z důvodu, že náš organismus velmi pravděpodobně není aktuálně zvyklý na tak nutričně plnohodnotnou stravu, zvýšené množství bílkovin a především množství přijaté vlákniny, kterou Mana obsahuje dostatek s ohledem na doporučené denní množství pro zdravého dospělého jedince. Tyto potíže však bývají zpravidla pouze krátkodobé a nejdéle do dvou týdnů odezní. Ke správnému složení a funkci střevní mikrobioty je třeba dostatečné množství vlákniny. Mana ji obsahuje jak v její nerozpustné, tak i rozpustné formě, kterou se střevní bakterie živí, čímž je zaručena podpora růstu právě zdraví prospěšné mikrobioty a společně s dalšími složkami Many je tak podpořena správná funkce střev. Mana neobsahuje hrách jako takový, ale pouze hrachovou bílkovinu. S negativním vlivem Many na pot jsme se však dosud nesetkali. Lidé jsou velice individuální a ač jednotlivé suroviny v Maně obecně nejsou pro zdraví v žádném případně nijak závadné, i reakce organismu na dané složky se mohou lišit. Můžete tak například objevit lehké intolerance na některé přítomné složky, se kterými se dosud Vaše tělo nemělo příležitost setkat nebo jste je nekonzumoval pravidelně po delší čas. Pokud nebudete schopen příčinu sám odhalit, vzhledem k delší dobu přetrvávajícím potížím bych Vám doporučila konzultaci s lékařem. Můžete mu předložit nutriční složení Many (https://cdn.shopify.com/s/files/1/0081/8210/4127/files/Powder_Origin_mk6_nutrition_web_Shopify_220x220mm_CZ_f60763c8-8a1d-41ff-b92f-21ff7293ffe9.pdf?v=1610639457), aby mohl prostudovat konkrétní složky a případně jejich vliv na Váš organismus.

S pozdravem a přáním pěkného dne,

Nikola a Tým Mana

Dobrý den,

při delší konzumaci k té změně podle mě logicky dojít musí, pro tělo je to přece jen něco úplně nového. Bohužel se mi nepodařilo najít žádnou konkrétní studii, která by zkoumala vliv dlouhodobé konzumace maltodextrinu na přítomnost/změnu některých kmenů střevních bakterií např. ve stolici. Před několika lety jsem ale zaregistroval informaci, že probíhají některé studie s konzumací Many ve spolupráci s Univerzitou Karlovou. Můžete se prosím podělit o informaci, jaké studie (a na jaká témata) právě probíhají a kdy bychom jako veřejnost mohli znát výsledek ? :slight_smile:

Jinak v této souvislosti by mohlo být zajímavé v dalších verzích přidat do prášku vedle prebiotických složek, které již součástí jsou, rovněž složky probiotické, zejm. kmeny lactobacillus, streptococcus a bifidobacter a další bakterie mléčného kvašení. Bude výzva vymyslet to tak, aby to po otevření sáčku nezoxidovalo, nějak to zapouzdřit před vzdušným kyslíkem a ochránit před kyselým prostředím žaludku… ale vy si určitě nějak poradíte! :smiley: :muscle:

To: sembera.stepan
To, že obtíže míváte po těch 5 hodinách by odpovídalo době, kdy Mana dojde do tlustého střeva. Je pravda, že proměnných, které to mohou způsobit, je X, taky je možné, že

čínský (ne)přítel, způsobující mj. trávící obtíže a změnu vnímání pachů, se dostal už i forum Many :smiley: . Ne, teď opět vážně. Pravděpodobnost, že je to Manou, je podle mě velmi malá, ale přesto: Jednou jsem to tu už psal, Mana obsahuje některé tzv. FODMAP sacharidy. Celkem dobrý zdroj v češtině mi přijde tento. Obecně se ví, že i když člověk konzumuje běžnou neManovou stravu, složení střevních bakterií se mu s věkem mění (tak jako např. může přirozeně klesat produkce laktázy a dalších enzymů), proto někomu např. po několika letech bezproblémové konzumace mléčných výrobků/vysokého příjmu fruktózy (např. v ovoci, medu atd.) začnou tyto potraviny dělat problém. Důvodem je opět oněch X různých proměnných…zkrátka jedincův životní styl, odrážející se ve stavu jeho mikrobioty. Je možné, že několikaměsíční konzumací nové potraviny došlo k takové změně střevních bakterií, že Vaše tělo začalo mít s některou ze složek v Maně problém (v souvislosti s těmi X proměnnými vedle toho - co jíte mimo Manu, to, jaké užíváte léky/doplňky, ATB., spánek, fyzický aktivita, hladina vitD atd). V Maně jsou FODMAPy fruktóza v isomaltulóze a inulin. V principu jde o to, že složky Many, které by se měly ve Vašem tenkém střevě rozložit, zůstanou v relativně nezměněném stavu (v důsledku změny mikrobioty došlo ke zvýšení/snížení takových kmenů střevních bakterií, které by tuto složku měly rozložit - když chybí = složka se nerozloží). Jakmile tato složka přijde do tlustého střeva, začnou na ní zde přítomné střevní bakterie hodovat a složka vlastně kvasí = plynatost, zápach atd.

Je klidně možné, že pravidelnou konzumací přidaných prebiotických složek dochází k takové změně mikrobioty, že to u některých lidí může vést k těmto problémům - proto by mne zajímaly ty studie, popř. by stálo za to se o nějakou takovou pokusit.

Ať se Vám i Maně daří, pěkný den,
AK

2 Likes