Využití slev - odměn za nasbírané body

Dobrý den,
v průběhu času jsem objednávkami získala dost bodů a v sekci odměn se mi nabízí pět druhů slev. Dají se spolu kombinovat? Kupuju si nyní manu přes předplatné, které je výhodnější, než kterákoli z těchto nabízených slev - tudíž jednotlivě pro mne tyto slevy nemají žádnou cenu.
Otázka zní: dá se na jeden nákup uplatnit víc slev ze sekce odměn?
Děkuji za odpověď.

Dobrý den :slight_smile: Děkujeme za Váš příspěvek a zájem o naše produkty. Co se týče předplatného, tak na něj již není možné využít další slevu, jelikož slevy nelze kombinovat či sčítat a v předplatném již procentuální sleva zahrnuta je. Jsou tu ale 2 výjimky: 1) Akce na Lahev zdarma: pokud byste měla zájem o lahev zdarma, je potřeba do košíku vložit jakékoliv balení práškové Many (ManaPowder) a také lahev a následně v pokladně zadat slevový kód VESMIR-V-LAHVI, 2) Akce na Taster Pack zdarma: při koupi jakéhokoliv balení ManaDrink nebo ManaPowder nebo Family Packu vložíte do košíku také Taster Pack a v pokladně zadáte kód TASTER-PACK-GRATIS.
Na odměrku se akce nevztahuje, nicméně pokud nemáte zájem si ji kupovat, můžete ji nahradit polévkovou lžíci. Na jednu porci (400kcal) jsou potřeba dvě odměrky (celkem 86 g), které můžete nahradit 5 vrchovatými polévkovými lžícemi.
Nedávno jsme také zavedli slevový systém Odměn, kdy za každou nově vytvořenou objednávku zákazníkům připisujeme slevové body, které následně mohou využít na další nákup. Slevové body v rámci Odměn lze využít pouze na jednorázové nákupy, na předplatné nikoliv. S pozdravem Adéla a Tým Mana