Velikost balení

Dobrý den,
Manu jím už asi rok a samotný prodkut (kupuji si prášek) mi vyhovuje ve všech směrech.
Starosti mi ale dělá velké množství odpadu, které při tom produkuji (sáčky navíc nejsou efektivně recyklovatelné) a 12 kg balení je pro mne příliš velké. Přimlouval bych se za sáček např. 3kg (35 porcí), třeba dva sáčky v krabici.
Chápu, že víc druhů balení je technická a logistická komplikace. Na druhou stranu myslím, že by menší množství odpadu ladilo s vaší ekologickou politikou a věřím, že nejsem jediný, kdo by větší balení uvítal.
Díky za zvážení! Petr

3 Likes

Dobrý den Petře,

děkujeme za Váš příspěvek. Vážíme si Vašeho ekologického vnímání a moc nás těší, že Vám Mana vyhovuje! :slight_smile: Naším cílem je od počátku fungování naší společnosti vyvíjet a vyrábět produkty s co nejmenším dopadem na naše životní prostředí a s ohledem na udržitelnou produkci plodin, neustále hledáme způsoby, jak být co nejvíce eco-friendly. S balením Family Pack jsme přišli jednak na základě mnoha zpětných vazeb od zákazníků, kteří velké balení vyžadovali a také právě z ekologického důvodu. Jeho zavedením jsme snížili spotřebu papíru o 87 % a plastů o 76 % v porovnání s klasickým balením 35 jídel. Úspora obalů činí několik tun, za což jsme neskutečně rádi! :slight_smile: V tomto článku na našem blogu Jak jsme dokázali, že má Mana tak dlouhou trvanlivost? – Mana™ | Česko se můžete dočíst více o obalovém materiálu Mana produktů a o naší snaze minimalizovat dopad naší výroby na životní prostředí. O dalších velikostech balení uvažujeme. Vaši zpětnou vazbu určitě předáme jako podnět kolegům z R&D oddělení, kteří se neustále zabývají vývojem a vylepšováním našich produktů i obalovým materiálem, takže je možné, že v budoucnu s další velikostí balení přijdeme. O všech novinkách vždy informujeme prostřednictvím newsletterů a na našich sociálních sítích, tak nás sledujte a nic Vám neuteče :slight_smile:

Krásný den,
Kristýna a Tým Mana

Dobrý den,
jsem dlouholetý poživatel Mana prášku a konečně jsem vyzkoušel Family Pack. Toho odpadu z malého balení je opravdu hodně a určitě je super mít větší balení, ale Family Pack už mi přijde až extrémně velký. Nevadí mi kupovat tak velké množství najednou, ale bylo by dobré ho rozdělit třeba do 4 pytlů místo jednoho obrovského. Výše píšete, že o tom uvažujete. Posunula se tato úvaha někam blíže realitě? díky, Petr

Dobrý den, Petře :slight_smile:
navázala bych na naši předchozí odpověď, kde jsme nastínili, že se snažíme posouvat dál nejen co se týče složení našich produktů, ale i obalových materiálů a typů balení, ve kterých Manu nabízíme. Dopředu nic prozrazovat nechceme, ale můžeme Vás ubezpečit, že bereme na vědomí veškeré zpětné vazby od našich zákazníků a vnímáme je jako podněty k zamyšlení a zlepšení. Snažíme se jednat co nejvíce ekologicky, jak ve výrobě, tak právě i při volbě obalového materiálu, stejně tak nám ale velmi záleží, aby se naše kroky setkali s přáními našich zákazníků. Proto podněty postupně zapracováváme, jen prosíme o trpělivost, jejich realizace vyžaduje určitý čas. O veškerých novinkách budeme včas informovat, ať už na našich sociálních sítích nebo také v našich pravidelně zasílaných newsletterech.

S pozdravem a přáním příjemného dne,
Nikola a Tým Mana

Dobrý den,

od vaší poslední zprávy již uběhla poměrně dlouhá doba. Máte již ohledně tohoto tématu nějakou aktualizaci?

Jsem relativně pravidelný konzument, ale Family pack je pro mne příliš velké balení (abych pak jeho obsah udržel čerstvý bez dalšího přesypávání apod., což dělat nechci).

Návrh Petra v úvodním příspěvku se mi líbí - sáček např. 3kg a třeba dva sáčky v krabici.

Bylo by skvělé, kdyby se tato záležitost již posunula do oblasti realizace.

Děkuji a s pozdravem,
Marek

Dobrý den Marku,

děkujeme za příspěvek :slight_smile: Ano, na realizaci středního balení se intenzivně pracuje, v současné době se vybírá obalový materiál pro tento produkt. Nicméně nemůžeme momentálně přesně sdělit termín jeho uvedení do prodeje vzhledem k současné dynamické době. Jakmile se tak stane, budeme zákazníky informovat. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Kristýna a Tým Mana

Dobrý den,
teprve jsem s manou začal, ale při objednávce 35porcí 7x 430g jsem byl překvapený. Čekal jsem velký pytel a ono jich došlo 7 malých.

1. Jsem byl rád, pár pytlíků vezmu do práce, zbytek nechám doma, super.
  2. Kdyby to byly dva pytle, půlka do práce, půlka domů, taky super.
    3.Jeden velký pytel bych musel přesypávat a to už tak super není. :smiley:

Vzhledem k bodům výše mi došlo 7x čokoládová příchuť. Jak jsem to vybalil, říkal jsem si, když už je tam tolik pytlíků, škoda, že u objednávky nebylo na výběr a nemohl jsem si vybrat 4x čokoládu a 3x originál.
Pokud tuto možnost máte někde zahrnutou a já ji přehlédl, omlouvám se a dotaz neberte v potaz.
Pokud bude více druhů balení, tak by bylo dobré to nabídnout u objednávky.
Mně osobně by se líbilo, kdybych si mohl vybrat velikost balení a případě více menších i namixovat příchutě. Zaleží jak to bude náročné na realizaci pro Vás.

Předem děkuji za reakci.

Přeji pěkný den, Vít.

Dobrý den Víte,

děkujeme za Váš příspěvek :slight_smile: Klasické balení ManaPowder obsahuje 7 sáčků s práškem, kdy z každého sáčku připravíte 5 porcí (o 400 kcal). Dále nabízíme velké balení Family Pack, kdy se jedná o jeden velký pytel obsahující celkem 140 porcí. Na realizaci středně velkého balení intenzivně pracujeme. O všech novinkách vždy informujeme prostřednictvím newsletterů a na našich sociálních sítích, tak nás sledujte a nic Vám neuteče :slight_smile: Balení, kde by bylo možné nakombinovat příchutě zatím nenabízíme, ale určitě Váš podnět předáváme kolegům z našeho R&D oddělení. V tuto chvíli je možné zakoupit ManaPowder po 1 sáčku v obou příchutích například v hypermarketech Albert nebo v Globusu.

S pozdravem a přáním hezkého zbytku dne,
Kristýna a Tým Mana