Užívání many a žádost o rady do začátku

Dobrý den! Po maně pokukuji téměř od její představení na trhu. Zajímá mě ovšem jedna věc. Já osobně (když pominu závislost na sladkém :D) Jím většinou dvakrát denně. Oběd a večeře. Není do nejzdravější, ale zvyk je železná košile.

Napadlo mě ovšem že bych si manu bral do práce. Mám jen šestihodinové směny a říkal jsem si zda by bylo možné používat manu tak, že bych si připravil jednu flašku many předem, a pomocí popíjení přes den bych nahradil snídani i lehký oběd. (obědvám v práci kolem 11:00) Tak se ptám jestli by to tělu stačilo. (A trochu zhubnout by mi nevadilo, podle BMI mám oobezitu prvního stupně :smiley: ) K večeři si pak dávám trochu té zeleniny a ovocné smoothie… (ty špeky vznikly hlavně mlsáním, kdybych po cestě z práce popíjel manu, asi bych ani neměl chuť jít si koupit něco slatkého po cestě z práce.)

Rád bych s manou příští měsíc začal, a tak uvítám jakékoliv další rady do začátku.

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Jsme rádi, že Vás MANA zaujala. Doporučené denní dávkování Many je 5x 400kcal, které vychází z referenčních hodnot energetického příjmu pro dospělé osoby, konkrétní dávkování tedy doporučujeme nastavit z hlediska vašich potřeb. Každému z nás totiž sedne něco jiného a zasytí každého trochu jinak. Manou je možné nahradit jedno či dvě jídla denně, ale i celý stravovací režim :slight_smile:

Hezký den,
Tereza, MANA

Přidávám se k odpovědi. Já jsem si MANU kupoval primárně protože jsem pojídal přes den sladký sra*ky a mělo to špatný vliv. Manu jsem osobně jedl dva roky třeba 2 měsíce ano, pak 3 ne apod. a to jen MANA bez ochucení. Nyní ji míchám ve smoothiemakeru s banánem a popíjím v práci dopoledne. Osobně ji nemívám v ledničce, ale v pokojové teplotě (administrativa) a když jdu na 8, vydrží takto “svěží” asi do 15:00 :slight_smile: Pak už je cítit, že to není ono. Každopádně to důležité - dělám si na těch 7 hodin 800 kcal a to mi stačí místo všech sladkostí a ještě přináší živiny.

1 Like

Děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste s Manou spokojen! :slight_smile:

S pozdravem,
Kristýna, Mana