Užívání Many a hubnutí

Ahoj, moc by mě zajímalo, zda-li po přechodu na Manu budu hubnout?

Dobrý den,

děkujeme za Váš příspěvek. S Manou je možné přibírat i hubnout, jen je důležité pamatovat na to, že se jedná o náhradu stavy, nikoliv potravinový či dietní doplněk. Pokud máte zájem hubnout, je zásadní držet se pravidla, aby kalorický příjem byl nižší než-li kalorický výdej, jinými slovy - tělo musí spálit více kalorií, než sníte.
Hlavní výhodou práškové Many a Mana Drinku je snadné dávkování a podrobný nutriční štítek. S každou zkonzumovanou porcí tedy jasně víte, kolik kalorií a živin přijmete. Velikost a počet porcí pak můžete snadno nastavit podle Vašich individuálních potřeb. Zde Vám zasílám odkaz, na kterém najdete návod na přípravu různě velkých porcí Many https://blog.mojemana.cz/faq/davkovani-many-doporucena-denni-davka .

S pozdravem,
Mana team

Je to sice velmi individuální, ale také se musí zohlednit fakt, že tělo není “na povel” a musí vhodně na tzv. “přechod” na Manu zareagovat a reakce jsou opět individuální. A tu reakci je potřeba vysledovat a zhodnotit. Pak je také rozdíl, pokud toto učiní velmi aktivní sportovec nebo velmi pasivní sportovec :wink: Mně osobně musela Mana nejdříve sednout, dát jí více šancí a testovat v různých situacích a to zejména u Mark 6, kterou teda považuji za špičku. Tedy také jí nějak skloubit se sportem a to se povedlo. A co je důležité - dá se tak čitelně porcovat, že jsem skutečně v kalorickém deficitu, přitom beze stresu “hladu” a hlavně beze ztráty výkonnosti a to je fakt v “běžné” životosprávě tuhé stravy alchymie. V tomto případě Mana M6 neuvěřitelně zjednodušuje celou tu vědu o výživě a sportu, resp. výkonnostním sportu! Je to doslova laicky intuitivní. A moje shrnutí - ano, rýsuju svaly :slight_smile: tedy hubnu tuky.

3 Likes

Moje praxe - bál jsem se Manu přijmout jako pozdní večeři, protože “lepek, tuky, sacharidy” a nakonec skoro omylem, jsem nahradil véču Manou M6 a teda doporučuji rozhodně vyzkoušet, i v “redukčním” režimu. Super regenerace, neskutečně dobře spím a skoro jsem to už zavedl jako nové pravidlo. To se opět u tuhé stravy nedá dost dobře vychytat. Pokud je někdo na přísném režimu, nebojte zkusit vynechat klasickou večeři a místo toho, klidně později večer poslat jednu plnohodnotnou dávku M6. Speciálně ti, co mají žravou večer, jako já, to fakt ocení.

1 Like