Trvanlivost Mana prášku

Dobrý den,

chtěl bych vyjádřit značnou nespokojenost s Mana práškem, který mi dnes dorazil.

Na stránkách sice píšete, že Mana prášek má minimální trvanlivost jeden rok od data zabalení, nicméně várce, která mi dnes dorazila domů, zbývá trvanlivost pouze do září, tedy necelé tři měsíce, jelikož byla balena před devíti měsíci!

Technicky vzato je vše v pořádku – dorazil produkt, který je stále před datem spotřeby. Nicméně tento produkt naprosto neodpovídá mým potřebám a očekáváním. Bydlím v zahraničí v Asii a plánoval jsem, že mi toto větší množství Many vydrží minimálně půl až třičtvrtě roku, než pojedu znovu do Česka, a že si Manu vezmu na říjnový třítýdenní výlet do Mongolska.

Všechny várky, které jsem si dříve objednal, měly zbývající trvanlivost cca devět až jedenáct měsíců. To, že na stránkách zmiňujete trvanlivost jeden rok, je značně klamající, když pak člověk reálně dostane již devět měsíců starý produkt.

Chápu samozřejmě, že se jedná pouze o “minimální” datum spotřeby a že Mana může být v pořádku třeba i šest měsíců po tomto datu, nicméně jisté to také není. Příště si určitě budu rozmýšlet, zda si opět objednám Manu, u které nyní nemám žádnou jistotu trvanlivosti, nebo nějaký konkurenční výrobek.

Přeji hezký den.

Dobrý den,

děkujeme za Váš příspěvek. Mohli bychom Vás požádat o zaslání emailu na Vás?

S pozdravem,
Mana team

Bohuzel, dorazilo mi vetsi mnozstvi Many a stejna situace - trvanlivost do zari 2019, tedy cca 3 mesice - jsem, mirne receno, docela nemile prekvapeny…

Dobrý den,

můžete nám také prosím zaslat email na Vás? :slight_smile:

Také mám tento problém, jak neochucená mana, tak mana drinky do září… Email noxynmail@seznam.cz

Taky jsem si v poslední době udělal zásobu Many a teď po upozornění jsem zjistil, že jsem udělal chybu. Ještě minulý rok touto dobou chodilo zboží, které bylo zabalené necelé dva měsíce. V únoru mělo zboží min. trvanlivost už jen 6 měsíců, březen 5 měsíců, květen 3 měsíce a teď ta poslední objednávka nemá do konce minimální trvanlivosti ani celé tři měsíce. Takže s milou Manou končím a poohlédnu se po jiném solidnějším produktu. Dnes už je z čeho vybírat. Mana není už zdaleka jediný produkt na trhu a doufám, že narazím na solidnějšího prodejce s dobrou kvalitou.

Taky jsem si v poslední době udělal zásobu Many a teď po upozornění jsem zjistil, že jsem udělal chybu. Ještě minulý rok touto dobou chodilo zboží, které bylo zabalené necelé dva měsíce. V únoru mělo zboží min. trvanlivost už jen 6 měsíců, březen 5 měsíců, květen 3 měsíce a teď ta poslední objednávka nemá do konce minimální trvanlivosti ani celé tři měsíce. Takže s milou Manou končím a poohlédnu se po jiném solidnějším produktu. Dnes už je z čeho vybírat. Mana není už zdaleka jediný produkt na trhu a doufám, že narazím na solidnějšího prodejce s dobrou kvalitou.

Dobrý den,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Můžeme poprosit o e-mail na Vás a domluvit se na nějakém dalším postupu?

Děkujeme a hezký den,
Tereza, MANA

Dobrý den, v květnu jsem objednával několik velkých beden, tedy opravdu velké množství.
Nenapadlo mě všechny rozbalovat a kontrolovat trvanlivost, dříve nebyl problém.
Nyní zjišťuji, že jsem na tom obdobně. Trvanlivost po dodání necelé 4 měsíce.
Vzhledem k objednanému množství je to velmi nemilé zjištění.

Dobrý den,

můžete nám prosím zaslat email na Vás?

S pozdravem,
Mana team

Dobrý den, mail je v obou registracích shodný, o.tom@email.cz

---------- Původní e-mail ----------

Od: Kristýna P via Mana™ Komunita mojemana@discoursemail.com

Komu: o.tom@email.cz

Předmět: [Mana™ Komunita] [Zpětná vazba] Trvanlivost Mana prášku

Dobrý den, Také mám tento problém, tak mana drinky s velice kratkou trvanlivosti…,je to tedy bezne?

Dobrý den,

napiště nám na email podpora@mojemana.cz.

Hezký den,
MANA team

Moje první objednávka limitované edice obsahovala manu bez příchutí s trvanlivosti pouze jeden měsíc, moje druhá objednávka many bez příchutí už měla skoro 5 měsíců, nicméně do 12 daleko když to leží 7 měsíců ve skladu. Chápal bych kdybych objednávál od prodejců, ale když nakupují přímo od výrobce?

Dobrý den,

za vzniklou chybu při první objednávce, když jsme zaměnily limitovanou edici Many za Manu Origin, se Vám velice omlouváme.
Celý proces výroby je potřeba plánovat dopředu, naše zboží se vyrábí v určitých dávkách (šaržích) najednou a nejedná se o kontinuální nepřetržitou výrobu.
Garantujeme stálost našeho výrobku po celou dobu jeho zaručené trvanlivosti a nemusíte mít žádné obavy o jeho kvalitu. Co se týče data expirace, tak občas se bohužel stane, že dojde k nadvýrobě, proto produkty odesíláme postupně. Vždy jsou ale již vyrobené produkty po celou dobu skladovány v zajištěném skladu s kontrolovanou teplotou. Datum uvedené na produktech je datum minimální trvanlivosti a je možné Manu konzumovat ještě cca 2-3 měsíce po tomto datu, pokud je uchovávána dle doporučených podmínek, tedy v suchu a temnu při pokojové teplotě do max. 25 stupňů Celsia. Vaši zpětnou vazbu jsem předala jako podnět našemu technologickému a obchodnímu oddělení.

Zuzana, Mana

moje treti objednavka ma opet kratsi dobu trvanlivosti a to jen 4 mesice, tentokrat jsem zakoupil 4 baleni prasku Sunlight a trvanlivost je pouze do brezna, coz ma do 12 mesicu pomerne dost daleko.