Šejkr se zásobníkem na prášek Mana

Dobrý den,
chci se zeptat, zda by bylo možné i kromě klasického šejkru od Vaší firmy, vytvořit šejkr se zásobníkem na prášek Mana? Na pracovišti v potravinářské firmě je přísný zákaz cokoliv jíst. Pouze si přinést pití v plastové láhvi. Nemám možnost si v práci na pracovišti dojít pro vodu a pro Manu a pak si to namíchat. Pouze o pauze, která je až po 6 hodinách práce, což je strašně dlouhá doba. A tak si vodu donesu v šejkru a Manu mám v zásobníku pod ním. Jelikož jej nemáte v nabídce a nemám jinou možnost, musela jsem si jej bohužel koupit u jiné firmy. Myslím že by se to hodilo i při sportování, pokud jste někde venku. Namíchat si ji těsně před konzumací. Mám se zásobníkem na 150 ml, ale je to dost těsné, musím to tam napěchovat a občas něco vysypu na stůl, což je škoda. Ideální by byl zásobník o obsahu 200ml na prášek (na 2 odměrky na přípravu s 300 ml vody v šejkru).
Helena

Dobrý den Heleno,

děkujeme za Váš příspěvek :slight_smile: Změnou lahve se v současné době zabýváme. Váš zajímavý podnět předáme našemu technologickému oddělení :slight_smile:

Hezký den,
Kristýna, Mana