Rozdílné složení MANA s příchutí a MANA Origin

Všimla jsem si, že ochucená MANA je výrazně ochuzená o důležité prvky ve srovnání s Manou Origin. Konkrétně se jedná o B1, B2, B3, B5, B7, B9, Železo, Mangan, Měď, Selen a další.

Já, jakožto pravidelná uživatelka MANY, spoléhám na to, že obsahuje všechny potřebné prvky v denní dávce. Ostatně to i sami zaručujete. To, že nikde neupozorňujete na fakt, že se složení ochucených variant tak výrazně liší od té základní, považuji za podraz a klamání zákazníka.

Můžete se k tomu prosím vyjádřit?
Děkuji.

1 Like

Dobrý den Ello,

děkujeme za Váš příspěvek. Nutriční složení ochucené a neochucené Many se neliší, jen dle právního nařízení EU (č. 1169/2011) a dalších souvisejících vyhlášek jsme upravili výživové značení našich produktů, tyto změny vycházejí a jsou v souladu s vydanou legislativou. Podle těchto pravidel jsme z tabulky výživových údajů vyjmuli některé údaje živin, minerálů a vitaminů, a to i přesto, že jsou tyto živiny součástí a jsou přítomny v našich produktech. Více informací o veškerých látkách a surovinách obsažených v Maně se můžete dočíst zde https://blog.mojemana.cz/podpora :slight_smile:

S pozdravem,
Mana team