Reklamní předměty

Uvažujete i o dalších reklamních předmětech, nějaký merch?
Kromě oblečení jako jsou trička, polo-košile, mikiny, tepláky, nebo třeba funkční oblečení bych uvítala i další předměty. Diáře, deníčky, psací potřeby, nebo nějaké ulítlé vesmírné omalovánky pro dospělé. :smiley:

Dále by mě zajímalo jestli starter kit bude i v jiných barevných mutacích? Například vystihující jednotlivé příchutě apod. Nebo zda budou i jiné tvary a barvy vaší lahve na MANU.

Co by se líbilo Vám? :slight_smile:

Děkuji moc za odpověď :slight_smile:

Milá Moniko, prosím, kde najdu reklamní předměty Many? Děkuju. :slight_smile:
Jinak co se týče láhve Many, uvítala bych menší velikost. Půllitrovka by úplně stačila. :slight_smile:

Zdravím Jano, momentálně jsem nikde u MANY nenašla nic jako samostatnou sekci reklamní předměty. Možná Vás zmátla má formulace. Myslela jsem to tak, že oblečení má spousta firem a připadá mi samozřejmé, všední. Zajímalo mě jestli tak odlišná firma bude dělat i nějaké jiné předměty, nebo věci, které jejich spotřebitelé opravdu využijí a budou užitečné. Proto můj dotaz a požadavek…

Aktuálně jde koupit starter kit, kde je jejich 900 ml lahev a odměrka pro přípravu drinku z práškové verze.

Momentálně jsem našla, že má MANA i akci, kde jde koupit prášek nebo 12 ks drinků nové verze MARK 5 a k nákupu dostanete reklamní tričko. Vybírat můžete z velikostí M pro dámy a L pro pány. Odkaz Vám může vyskočit reklama. :wink:

Co se týká mě, také bych uvítala jiné verze lahví, ať už objemem, nebo i jiným designem, abych si nepřipadala jako bych pila protein. :joy::grinning:

Ahoj Moniko, můžete mi prosím poslat odkaz na tu akci? Žádná reklama mi nevyskočila, ani žádný odkaz… Děkuju. :slight_smile:
A co se tedy týče těch reklamních předmětů, já se do Many tak zamilovala, že budu chtít od Many asi úplně všechno… :smiley: A budu chodící reklama na Manu. :-))))

Ahoj Jano, občas to chvilku trvá. Mě třeba stačilo vypnout Adblock, z e-shopu jít na facebook a odkaz je tady.