První zkušenost s Manou

Dostal jsem Manu pod stromeček.Balení lahev a praktičnost vynechám.
Co se týče chuti tak průměr.Že by mě to nadchlo se nedá říct.
Co byl největší problém byla stravitelnost a následný projímavý účinky.Který se bohužel opakovali další dny.Takže Mana je pro mě nepoživatelná. Což samo o sobě nechápu. Protože klasické proteiny trávím bez problémů se zažíváním.
Osobně jsem trochu více pátral a raději tento produkt užívat nebudu.

Dobrý den,

děkujeme za Váš příspěvek a zpětnou vazbu :slight_smile: Mrzí nás, že Vás Mana nenadchla a měl jste po její konzumace zažívací potíže.
Co se týče chuti, tak respektujeme a rozumíme, že je to specifická záležitost a u každého člověka může být subjektivně jiná. Chuť Many jsme nadesignovali tak, aby byla co nejlahodnější a nejpříjemnější z dlouhodobého hlediska. Aby se vám jen tak neomrzela jako nějaké výraznější chutě, kterých se člověk takzvaně “přejí”. Origin na první konzumaci nemusí ohromit, ale s každou další porcí obvykle chutná více. Manu si navíc můžete velice snadno a rychle dochutit přesně tak, jak Vám vyhovuje. Skvělá je třeba s ovoce, kávou, medem, kakaem nebo skořicí, ale poupravit si ji můžete i na slano a to přidáním Vašeho oblíbeného koření nebo zeleniny :slight_smile: Na tomto odkazu jsme pro zákazníky připravili různé recepty na dochucení Many https://mojemana.cz/pages/recepty .

Ohledně Vámi zmíněných projímavých účinků - nadýmání a lehčí zažívací obtíže se skutečně objevit mohou, ale mělo by to být pouze v prvních dnech po začátku konzumace Many. Je to způsobeno tím, že tělo není zvyklé na příjem vyšší dávky vlákniny a bílkovin, které jsou v Maně obsažené. Doporučujeme nahrazovat denní jídla Manou postupně - první dva dny pouze jedno jídlo, další dva dny dvě jídla atd. Po týdnu by tyto obtíže měly odeznít. Záleží ale také na velikosti jednotlivých porcí a rychlosti konzumace, kdy doporučujeme nespěchat a nehltat. Můžete případně také vyzkoušet trávicí enzymy na podporu trávení, které lze užívat v počátcích konzumace.
Mrzí nás, že již Manu nemáte zájem užívat, což je samozřejmě na Vás a my naše produkty nikomu nenutíme, ale kdybyste měl jakékoliv dotazy ohledně složení a všeho co se týká našich produktů, moc rádi Vám je zodpovíme :slight_smile:

S pozdravem,
Kristýna, Mana :slight_smile:

S tím že napoprvé Mana nemusí zachutnat souhlasím. Objednal jsem si hned ten Family Pack za 5100 s Origin příchutí a když jsem se toho napil napoprvý tak jsem si řekl ty vole co to je ( a to rozhodně nejsem rozmazlenej ani vybíravej ) ale už od druhé porce jsem se na ní stal asi závislej :slight_smile: a když se chci rozmazlit něčím lepším tak si vždy dám Manu protože jí beru jako něco víc a chutná mi obrovsky. Už se těším až najedu na stravování výhradně jen na ní, aspoň na pár dní. A dokud bude stále veganská tak ji budu pořád pořizovat. Jediný čeho se bojím tak je opravdu jen to skladování. Přendal jsem jí do 3 velkých plastových barelů a skladuju ji ve tmě ve skříni tak doufám že ty nutriční hodnoty z ní opravdu nevyprchají těch 6 měsíců po přesypání do uzavíratelné nádoby :slight_smile:

1 Like