První dojmy začátečníka

Zdravím,
s manou začínám a zde je pár mých prvních dojmů:

1. Originální mana lahev:
    Je hezký a z příjemného materiálu. Tím to začíná a tím to taky končí:
  • Manu v tom míchat je naprosto nepohodlné (oproti shakerům s tzv. “sítkem”)

• Je zbytečně obrovský (možná jen pro mě, ikdyž nevím kdo by si dělal například manu na celý den :D)

• Víčko na plastovém kusu, který ho drží u flašky je naprosto nepraktická věc - jakmile lahev otevřu, musím to víčko držet, jinak se tím všude poleju, neboť ve víčku jsou zbytky many.

1. Originální mana odměrka:
  • Zbytečně z kovu, který je těžší - nebyla by vhodnější plastová (z kvalitního plastu samozřejmě)?
  1. Uzavíratelný sáček na manu
    Nevím co dělám blbě, ale sáček mi jde hodně špatně uzavřít. Pravděpodobně to bude tím, že v samotném “zipu” je spoustu many - ta se tam dostala pravděpodobně tím, že při koupi tento zip není zapnut a mana tam jednoduše “napadá”

Naopak (abych řekl také něco pozitivního) mi mana celkem vyhovuje, necítím se po ní unavený, přejedený nebo něco takového - na cestách ji vypiju a okamžitě mohu vykonávat fyzickou aktivitu.

Dobrý den,

děkujeme za Váš příspěvek a zpětnou vazbu. Co se týče láhve, tak při jejím výběru jsme uvažovali nad několika parametry, které by tento produkt měl splňovat. Vyzkoušeli jsme již několik typů lahví a shakerů. Některé byly sice více uživatelsky přívětivé, ale na druhou stranu nesplňovaly naše požadavky ohledně typu materiálu (BPA free plast). Veškeré Vaše podněty ale určitě předáváme kolegům z technologického oddělení, kteří se neustále zabývají vylepšováním našich produktů :slight_smile:
Plastovou odměrku jsme určitou dobu k balení zasílali, ale jelikož se snažíme být co nejvíce eco-friendly, a navíc jsme vyslechli zpětné vazby od našich zákazníků, kteří nebyli s těmito odměrkami právě ve spojitosti ochrany životního prostředí spokojeni, zasílání plastových odměrek jsme zastavili. Obecně jsme se zaměřili na snížení podílu plastů i papíru, což se nám podařilo, a to o více než 50% u plastů a o 20% u papíru. Pokud Vám nevyhovuje naše kovová odměrka, pak můžete pro dávkování prášku použít polévkovou lžíci. Na jednu porci potřebujete 2 odměrky nebo 5 vrchovatých polévkových lžic.
Ohledně problému se špatně uzaviratelným ziplockem se Vám moc omluváme a informaci předáváme našemu oddělení kvality. Můžete nám, prosím, zaslat fotku a číslo šarže (uvedené na spodní straně sáčku) na email podpora@mojemana.cz?

Jsme moc rádi, že jste s naším produktem jinak spokojen a vyhovuje Vám! :slight_smile:

S pozdravem,
Kristýna, Mana

Místo originálního uzávěru jsem si pořídil vylepšenou verzi také od Nalgene https://nalgene.com/product/otf-cap/?attribute_pa_color=seaport
Je to naprosto bezkonkurenční řešení. Fajn jsou i lahve s menším objemem https://nalgene.com/product/24oz-otf-lock-top-water-bottle/?attribute_pa_color=rhino-with-brown-black-cap
Tohle mi třeba v Mana nabídce docela chybí.

Chtěl bych se přidat také s problémy se zavíráním u poslední dávky MANY. Je z výroby neuzavřena a do ziplocku se dostane prášek a nejde vůbec zavřít. Jedná se zřejmě o vadnou sérii. Mám to v obou posledně kupovaných krabicích po 35 kouscích. Šarže je P0620P-287 16:55.
Je to celkem dost nepříjemné. Po otevření se musí přebalit, přesypat nebo urychleně spotřebovat.

Dobrý den,

můžete nám prosím zaslat tyto informace spolu s číslem objednávky na email podpora@mojemana.cz? Děkujeme :slight_smile:

S pozdravem,
Kristýna, Mana