Plastové odměrky v každém balení

Dobrý den. Jsem celkem pravidelným uživatelem Many a chci navrhnout, jestli by bylo možné, aby v každé krabici, kterou koupíme NEBYLA černá plastová odměrka. Přijde mi to jako zbytečné plýtvání plastem, kterého máme všude dost.
Díky, Pavlína

1 Like

Dobrý den Pavlíno,

děkujeme za Váš příspěvek. Plastová odměrka začala být vkládána do balení na základě zpětné vazby od našich zákazníků. V současné chvíli není technologicky možné zajistit, aby v některých balení odměrky byly a v některých ne. S nejnovější verzí práškové Many Mark 5 se nám podařilo snížit podíl plastů o více než 50% a podíl papíru o 20%. Váš podnět předáváme našemu technologickému oddělení. :slight_smile:

S pozdravem,
Kristýna, Mana

Souhlasím s Pavlinou. Mám doma už asi 20 odměrek a nejsem za to vůbec ráda.

Za odměrku jsem rád, ale bylo by ekologičtější, kdyby šlo v objednávce zakliknout, že ji nechci.

Vy už jste fakt eko totálně pomatený? Jsem rád za tu plastovou odměrku v každém balení. Nechat prosím :slight_smile:

Díky všem za reakci.
Určitě jsem zcela vědomá, když upozorňuji na zbytečnost odměrky v každé krabici.
Mít možnost volby, je fér :-).

Pavlína

---------- Původní e-mail ----------

Od: jan via Mana™ Komunita mojemana@discoursemail.com

Komu: polinastorki@seznam.cz

Předmět: [Mana™ Komunita] [Zpětná vazba] Plastové odměrky v každém balení

1 Like

Dobrý den,

děkujeme Vám moc za Vaše názory. Velice si našich zákazníků vážíme a Vaše podměty na Mana diskuzích bereme skutečně vážně. Nad možnou změnou uvažujeme a přemýšlíme i nad tím jak ji provést. Je zde hodně logistických a jinných podmětů , které nelze změnit ze dne na den, ale vyžadují si mnohem delší řešení a prozkoumání veškerých podmětů a možných úskalí.

Krásný den
Zuzana, Mana

A proto místo proklamované nulové stopy se raději věnujete novým příchutím atd. Od té doby co je u Vás ten tajtrlík z kokakoly to jde z kopce :slight_smile: prachy vždy až na prvním místě.