Odkud pochází Vaše suroviny

Zdravím,

existuje nějaký zdroj informací odkud (země původu) pochází suroviny použité k výrobě Many? Pokud ano, prosím o link, pokud ne, prosím o alespoň stručnou odpověď. V jaké formě k Vám suroviny přicházejí? Např: dovážíte sojové boby, ze kterých vy vyrábíte sojový protein v ČR nebo přímo nakupujete vyrobený sojový protein od dodavatelů?

Dnes jsem se setkal totiž setkal s názorem, že všechny Vaše suroviny jsou pěstovány v laboratoři v ČR. To se mi zdálo velice nepravděpodobné.

Dobrý den,

děkujeme za Váš poznatek. Konkrétní původ našich surovin, které užíváme k výrobě Many, nemůžeme sdělovat, jelikož je to součástí výrobního tajemství. Nicméně Vás můžeme ubezpečit, že nám na kvalitě našich surovin velmi záleží a odebíráme je od předních dodavatelů. Na základě informací od kolegů z našeho R&D oddělení Vám mohu sdělit, že velká část surovin pochází z Evropy, ty, u kterých je to možné s ohledem na ekonomické a kvalitativní parametry, odebíráme z České republiky. Pouze některé naše suroviny v současnosti pochází z Asie a Afriky, ačkoliv zde pracujeme na možnostech, jak to změnit. Všechny složky Many bez výjimky prochází pravidelným laboratorním testováním a splňují veškeré normy všech příslušných autorit v České republice. Některé suroviny bereme od prověřených dodavatelů již zpracované, jiné sami upravujeme a v budoucnu bude podíl vlastního zpracování jen stále růst. Manu zajímá dlouhodobá udržitelnost a intenzivně na ní ve všech směrech pracujeme.

S pozdravem,

Nikola a Tým Mana