Ochutnávka manaburger

Dal by se někde ochutnat manaburgr? Nějaká předváděcí akce, festival? Díky…

Dobrý den,

děkujeme za příspěvek. Určitě bude možné ManaBurger ochutnat na nějaké akci nebo později i ve vybraných restauracích. O všem budeme včas informovat prostřednictvím našich sociálních sítí :slight_smile:

S pozdravem,
Kristýna, Mana

Dobrý den,

tak pro Vás máme aktuální informaci - ManaBurger můžete od nynějška ochutnat v žižkovském podniku Belzepub, který jej nabízí jak v restauraci, tak to bude brzy možné i přes rozvážkovou službu Wolt :slight_smile:

S pozdravem,
Kristýna, Mana

Zdravím!

plánujete do budoucna nabízet burger poskytovatelům rychlého občerstvení? S rozmáhajícím se trendem veganských a bl. fast foodu (který pomalu proniká i k nám) by to bylo skvělé spojení. Zároveň si myslím, že právě fast foody jsou klíčová cesta, jak oslovit zákazníka - vlastně mají vybudovanou infrastrukturu a zákazník je na jejich služby zvyklý. “Jen” hodí místo hovězího mezi bulky Mana Burger.

Ať se daří,
s pozdravem,
Adam

Dobrý den Adame,

děkujeme za Váš příspěvek. Do budoucna plánujeme nabízet ManaBurger ve vybraných obchodních řetězcích a restauracích. Například nyní ho již můžete ochutnat v žižkovském podniku Belzepub :slight_smile:

S pozdravem,
Kristýna, Mana

Zdravim. Díky za tip, vcera jsem tam byl, bylo odemne ponekud naivni ocekavat ze manaburger = hovezi. Pokud vynecham tento fakt, verim, ze zvlastni chut si sve zakazniky najde a oslovi. Tvar, textura, vune je prijatelna. Kazdopadne vrele vsem doporucuji ochutnat to predem, at nejste prekvapeni. :slight_smile: IMG_20200617_152311|690x388
Dobra prace a drzim palce…

Děkujeme za zpětnou vazbu :slight_smile: Máme dosud skvělé hodnocení ze všech testů, které jsme udělali napříč našimi zaměstnanci, vybranými restauracemi, ambasadory i odborníky z gastronomie. Nicméně respektujeme, že chuť je subjektivní záležitost a u každého člověka může být vnímaná trochu jinak :slight_smile: Děkujeme za zaslané foto :slight_smile:

S pozdravem,
Kristýna, Mana

Ahoj, mana burger mi chutná a cítím se po něm dobře. Kdy bude možné si objednat větší baleni, kde porce vyjde o dost levněji, mimo Prahu? Objednávám přes košík. Díky Ondřej

Dobrý den Ondřeji,

děkujeme za Váš příspěvek a moc se omlouváme za pozdní reakci, příspěvek se nám nezobrazil. ManaBurgery jsme zatím jednorázově rozvezli po celé republice všem zákazníkům, kteří si je zakoupili během předobjednávek. V tuto chvíli děláme vše proto, abychom ManaBurgery doručovali po celé ČR pravidelně. Přesný termín momentálně neznáme. V tuto chvíli pracujeme na ideálním technologickém řešení, jak mražený produkt udržet ve správné teplotě, i pokud ho bude z důvodu neúspěšného doručování zásilky potřeba doručit v dalších dnech. I na takové věci musíme myslet. Mějte proto s námi prosím trpělivost. Moc nás mrzí, že vás necháváme čekat, ale je pro nás naprostou prioritou zajistit 100% kvalitu produktu za všech situacích, které mohou nastat. Děkujeme :slight_smile:

S pozdravem,
Kristýna, Mana