Obal - takový ten sáček, ve kterém je mana uložena

Zajímalo by mě, jestli je si výrobce vědom toho, že sáček, ve kterém je mana prodávána je velice nepovedený, za poslední rok jsem si manu objednal několikrát a stále je zde ten samý problém, který spočívá v tom, když manu otevřete, tak téměř vždy je poškozen, nebo se skoro hned poškodí, takové ty dva proužky co do sebe zapadnou, tak ty se odlepují od stěny sáčku, takže nejde uzavřít a prášek z při manipulaci uniká.

Máte s tím stejnou zkušenost?

Doufám, že se toto téma nesmaže a že výrobce se s tmí pokusí něco udělat. Konkurence je obrovská a v jiní výrobci s tím nemají problém.

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za Vaši zprávu. Předám jí na oddělení výroby a kvality. Všechny Vaše stížnosti a poznaty pečlivě scharňujem a pracujeme s nimi. Znovuuzaviratelnost Mana sáčku je důležitou vlastností našich sáčků, kvůli ochraně před kontaminací, světlem a jinými vnějšími faktory a proto budem dělat maximum, aby naši sáčky byly opět ve skvělé kvalitě.

Přeji krásný den
Zuzana, Mana

Já těch sáčků měl zatím jen asi 10, ale s tímto problémem jsem se nesetkal a to jsem je nosil několik dnů po horách v krosně.

Konkurence je obrovská? Uz sem ochutnal lecos ale maně teda nesahá zatim nic ani po kotníky.

2 Likes

Připojuji se ke stížnosti na sáček. Hned moje první MANA mi přišla s jedním sáčkem roztrženým, takže se mi tak půl porce vysypalo do krabice. Kromě toho se ze sáčku hrozně špatně nabírá - otvor drží v podlouhlém tvaru, takže mi jeho okraje často zavadí o prášek nalepený na okrajích odměrky a ten pak padá na zem… Navíc jsou ještě sáčky zbytečně malé a nerecyklovatelné. Osobně bych nejvíc ocenila možnost nakoupit MANU ve vratném kyblíku/krabičce (něco jako to v čem se prodávají proteinové prášky) - ty by mohly mít všechny vrstvy pro trvanlivost i uzaviratelnost, ale byly by praktičtější i ekologičtější (jediné, kam by se to nehodilo, by bylo na cesty).

1 Like

Zatím jsem se s tímto problémem u sáčků nesetkal, tedy co se zavírání týče. Souhlasím ale s poněkud obtížnou manipulací při nabírání odměrkou, zejména pokud už je sáček poloprázdný. Teď lituju, že jsem vyhodil už zmiňovaný kyblík od proteinů, náramně by se hodil. Takže nezbývá, než velmi opatrně manipulovat s odměrkou a neposypat si kuchyňskou linku :-).

Dneska jsem otevřel první sáček a “škube” se teda divně. Sáček s oříškama za 20 Kč je na tom líp.
ale jakože jinak ok, chutná a uspokojení hladu taky vpoho.

Osobně používám manu od r. 2017 a nikdy se mi nestalo, že by byl sáček roztržený nebo se nedal zavřít :upside_down_face: K čemu se ale přidávám je finální nabírání na dně sáčku, vždycky tam docela dost zbyde a už nejde nabrat. Osobně řeším přesypáním do nově otevřeného sáčku, protože tím způsobím nejmíň rozsypání všude kolem :smiley:

Dobrý den,
děkujeme Vám moc za zprávy, všechny pečlivě čteme a předáváme na příslušné oddělení. V poslední době je řešení obalů, velmi aktuální téma v Maně, které intenzivně řešíme a zjišťujeme s dodavateli obalů, v čem by mohla být kořenová příčina problému. Vaše recenze jsou pro nás velmi přínosné a budeme se snažit Vám maximálně vyjít vstříc.
Zuzana, Mana