Nové druhy placení

Zdravím Manu team,

s tím, jak rychle nám plyne doba a technologie s ní, tak jsem si říkal, jestli i Mana půjde trendem, kdy dovolí svým uživatelům platit pomocí jiných technologií než je přepisováním čísel své karty. Co takhle zavést ( a zároveň zrychlit) platby pomocí Apple Pay/ Google Pay? Případně přidat lidem ještě možnost platit pomocí PayPallu? :slight_smile:

Přeji příjemný den

Vojta

Dobrý den Vojto,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, kterou předáváme jako podnět našemu obchodnímu oddělení. Dalšími možnostmi placení se určitě zabýváme :slight_smile:

S pozdravem,
Kristýna, Mana

Dobrý den,
jsem úplně nový zákazník, dnes přišel balík z 1499 kc. Jediná instrukce: 5 lžic na 300 ml vody /uvedeno na krabici/. Trochu málo.
Tak hledám tady. Ale nelíbí se mi takový přístup k zákazníkovi.
Invoice for 438911
Proč se mnou chcete hovořit anglicky a kde je faktura s vyčísleným dph?
Děkuji za odpověď.
S pozdravem

Jana U.

Dobrý den Jano,

děkujeme za Váš příspěvek. Návody či informace v papírové formě v balení nezasíláme, jelikož se snažíme co nejvíce redukovat obalový a celkově papírový materiál. Jednu porci připravíte smícháním 2 odměrek (nebo 5 vrchovatých polévkových lžic) s 300 ml vody. Můžete si ale namíchat menší či větší porci. Do emailu Vám zasílám jak návod na přípravu Many, tak i fakturu k Vaší objednávce.

Hezký zbytek dne,
Kristýna, Mana :slight_smile:

Dobrý den,

přidávám se k prosbě o nové druhy placení - obzvláště bych ocenil možnost platit kryptoměnami či stravenkami.

S pozdravem,
Miroslav Kovář