Nejen pro úspěšné

Dobrý den,
na Vaši stránku jsem narazila na internetu zcela náhodně, ale s nadšením jsme si ji otevřela. Nepatřím mezi ženy, které tráví rády čas v kuchyni (výjimkou je možnost uvařit pro někoho blízkého) a ráda věnuji energie spíše tvůrčím projektům.
Při procházení Vašeho webu jsem si uvědomila, že v sekci “Co lidé na Manu říkají?” jsou představeni především úspěšní lidé (sportovci, umělci…), ale sama jsem si uvědomila, že to využití nemusí být pouze pro lidi, kteří se chtějí stravovat zdravě nebo věnovat energii a čas jiným věcem.
Vzpomněla jsem si na období depresí, kterým jsem si prošla před několika lety a na všechny lidi kolem sebe s psychickými problémy, které znám nebo jsem znala. Myslím si, že by jim Mana mohla v lecčem ulehčit život. V hluboké depresi, kdy člověk často není schopen s kýmkoli mluvit, chodit do práce, školy, nakoupit si… už jen vstát ráno z postele může stát neskutečné úsilí a první věc, na které tu energii lze ušetřit, je právě jídlo. Odbývání se v přípravě a výběru jídla. Právě tohle mne napadlo jako první, když jsem si o Maně četla - možnost kvalitního stravování pro lidi v obtížné psychické situaci, kteří nejsou vrcholovými sportovci ani úspěšnými manažery, ale jednoduše někým, koho vše stojí neskutečné množství energie a uvítá jakékoli zjednodušení obyčejné každodennosti. Možnost nakoupit Manu do zásoby, nemuset chodit pravidelně nakupovat, vařit… i když se to pro mnohé může zdát jako maličkost a je to spíše životní styl nebo snaha jíst zdravě… pro někoho je to naopak způsob, jak se vůbec každý den donutit najíst.

přeji úspěch na trhu, jsem ráda, že v poslední době takovýchto projektů se smyslem pro odpovědnost za životní prostředí a způsob života přibývá

Lenka

Dobrý den Lenko,

děkujeme za Váš příspěvek a zpětnou vazbu. Nejradši bychom byli, aby takováto období nepotkávala nikoho z nás, ale život je někdy boj a pokud ho Mana pomůže v tomto období usnadnit, jsme jedině rádi :slight_smile:

Také Vám přejeme mnoho úspěchů a ať jste šťastná a spokojená! :slight_smile:

S pozdravem,
Kristýna, Mana