Nedostačující datum spotřeby

Dobrý den, 1.4. jsem si objednala Manu v prášku - 3 krabice. Datum spotřeby je už 27.8. To znamená, že mi dorazil prášek, který byl na skladě 7 měsíců? Toto je běžné? Odrazuje mě to od dalších nákupů, co když příště obdržím prášek, který bude mít 1 měsíc do konce spotřeby? Nelíbí se mi to a pokud bych toto věděla, neobjednávala bych si 3 krabice!

1 Like

Dobrý den, velice se vám za toto omlouváme. Můžete nás prosím zkontaktovat na náš e-mail: podpora@mojemana.cz? Rádi s vámi zjednáme nápravu. :slight_smile:

S pozdravem,
Klára

ja mel u limitovane edice jednu prichut s trvanlivosti 1 mesic a dalsi 2 objednavky prasku meli jen 5 mesicu a 4 mesice

Dobrý den,
tento týden jsem si objednal zkušební sadu jak hotových přípravků, tak prášku. “Pitíčka” mají spotřebu v průměru do září, ale prášky jsou 1. do března.2020 další do dubna 2020, další listopad 2020 a poslední do května 2021. Můžete mi vysvětlit jak v jedné objednávce potravin můžu dostat datum expirace v rozsahu14 měsíců. A hlavně jak je možné bez upozornění dodat zboží s expirací o 14 měsíců kratší? Prosím o výměnu min. 2 nejstarších balíčků. Děkuji Ondřej Bláha 6ndrasek@gmail.com

Dobrý den,
děkujeme za zprávu. Celý proces výroby je potřeba plánovat dopředu, naše zboží se vyrábí v určitých dávkách (šaržích) najednou a nejedná se o kontinuální nepřetržitou výrobu. Garantujeme stálost našeho výrobku po celou dobu jeho zaručené trvanlivosti a nemusíte mít žádné obavy o jeho kvalitu.
Vyrobené produkty jsou po celou dobu skladovány v zajištěném skladu s kontrolovanou teplotou. Datum uvedené na produktech je datum minimální trvanlivosti a je možné Manu konzumovat ještě cca 6 měsíců po tomto datu, pokud je uchovávána dle doporučených podmínek, tedy v suchu a temnu při pokojové teplotě do max. 25 stupňů Celsia. Přesto se Vám omlouváme za veškeré způsobené komplikace, nyní nově již datum expirace uvádíme na našich webových stránkách.
S pozdravem
Zuzana, Mana