Namíchaná mana po delší dobu

Dobrý den, mám v úmyslu Manu užívat na cestách a pro ušetření času bych si rád namíchal Manu dopředu na celý den. Z toho důvodu bych se chtěl ujistit, zda toto není v něčem problematické? Nehoustne mana v průběhu času po namíchání? Případně bude ráno namíchaná Mana večer stále ještě poživatelná? Předem děkuji za radu

Dobrý den,

děkujeme za Váš doraz. MANA Prášek doporučujeme skladovat v suchu a temnu při teplotě 10-25°C . Umíchaná Mana vydrží v uzavřené lahvi v lednici 24 hodin. Pokud nemáte možnost ponechat hotový nápoj v lednici, doporučujeme jeho okamžitou spotřebu. Pokud by Mana houstla, pomůže znovu prořepání v naší lahvi/shakeru.

Hezký den,
MANA Team

Mockrát děkuji za rychlou odpověď. Bylo by pro mne sice jednodušší, kdyby bylo možné namíchat ráno a dále se v průběhu putování nemuset starat, ale i takto je Mana značné zjednodušení.

Osobně používám Manu do práce, kde je kolem 22°C, s tím, že do many přimíchám banán (nevím jestli to nezkracuje dobu). Většinou např. namíchám v 8:00 ráno a pokud nevypiju dříve, kolem 14:00 - 16:00 už začíná měnit chuť. Je to taková chuť, jakoby mana s bublinkami když to tak řeknu :smile: Každopádně včera byla dopoledne (9:30 - 12:00) v ledničce a ještě kolem 17:00 výborná. Na cesty - letní - bych neriskoval a míchal na místě, každopádně na lyže to může fungovat :slight_smile: to musím otestovat.

Zdravím, prosím ak si toho namiešam viac, naflaškujem, hodím do mrazničky, ráno vytiahnem. Ušetrím čas prípravou, umývaním, etc… Ale neviem či zmrazením nezničím niektoré živiny. Prosím o info. Cieľom je jednak skladovať zamiešané, ale tiež od rána do obeda by sa to mohlo rozmraziť = nebude to okolo 1400 už kvasiť :slight_smile: Ďakujem

Dobrý den Viktore,

děkujeme za příspěvek :slight_smile: Jak jsme psali výše, pokud Manu nebudete konzumovat ihned po její přípravě, je nutné ji uchovávat v lednici a spotřebovat nejpozději do 24 hodin. Manu ale určitě nedoporučujeme uchovávat v mrazu, mohlo by dojít k jejímu znehodnocení.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Kristýna a Tým Mana

1 Like