Mixér pro MANA - Nalgene lahev

Ahoj,
mám praktický dotaz:
Hledám tyčový mixér, který by se vešel do širokého hrdla Nalgene lahve, kterou MANA dodává jako Starter Kit.
V místním elektro obchodu jsem pár kousků testoval, ale všechny jsou o fous větší.
Většinou si MANU míchám s ovocem. Jednak je mi líto jednak zbytků v nádobě a druhak vytvářím více nádobí na mytí.
Děkuji.

Dobrý den Honzo,
děkujeme za Váš dotaz. Bohužel s tímto zkušenosti nemáme. Doporučujeme lahev vzít s sebou na prodejnu, ale spíše větších poboček jako je např. Electroworld a Datart, kteří mají velký sortiment skladem a můžete jej vyzkoušet. Případně se zeptat přímo prodejce, zda nemají tip na produkty a zda se vůbec nějaké takové vyrábějí :slight_smile:

Hezký den,
Tereza, Mana

Běžné mixery asi ne, ale něco, co se používá na míchání čokolády, myslím i horké čokolády. Poptat se v kavárnách a provozovnách, prodávajících horkou čokoládu, co používají a kde se to nechá koupit. Čokoládovna Troubelice měla na svých stránkách video s úzkým mixérkem. Nevím jestli to bude dost dlouhé do láhve na Manu.

Díky Lubomíre za tip. Ale to je jen míchátko. Já hledám mixér, abych tím rozmělnil ovoce. Např. banán, lesní plody, broskve atd.
Honza

El sroubovak na baterky a upnul sem tam starou vidlicku …kdyz ji trochu roztahnes ty “pichatka” tak to ten vykon rozseka … jen to nesmi byt ta hlinikovka z ndr :baby_bottle:

Používám trochu starší tyčový mixér Electrolux ESTM 4600. Zejména pokud mám plnou flašku a není možno s obsahem příliš třást. Na rozmíchání hrudek to stačí, ale metlička dosáhne odhadem tak do půlky lahve, dál už ne. Tělo mixéru se dovnitř taky nevejde, ale tenhle mixér má tu metličku ještě docela dlouhou. Jak tak koukám na weby, tak je to všecko na jedno brdo, holt pokud se to má nějak slušně držet v ruce, tak to nemůže být moc tenké a motor se taky musí někam vejít. Jedině se vykvajznout na celou (ne)slavnou Nalgene flašku a připravit si to v dospělém mixéru.