Minimální trvanlivost

Dobrý den, existuje u Many i nějaká maximální trvanlivost ?

Dobrý den pane Mašku,

děkujeme za Váš příspěvek. Můžete nám sem prosím napsat email na Vás? :slight_smile:

S pozdravem,
Mana team

Dobrý den, tak trochu nerozumím - vy mi pošlete email a chcete email. K mému dotazu k trvanlivosti - myslím si, že nejsem sám, kdo si objedná větší množství Many na základě třeba slevových nabídek. A buď si toho objedná moc, nebo si nevšimne a přijde Mana s velmi krátkou expirační lhůtou. Proto jsem chtěl vědět, jestli je i nějaká maximální trvanlivost. Děkuji a jsem s pozdravem Ludvík Mašek

---------- Původní e-mail ----------

Od: Kristýna P via Mana™ Komunita mojemana@discoursemail.com

Komu: ludva.m@email.cz

Předmět: [Mana™ Komunita] [Jakub Krejčík, CEO] Minimální trvanlivost

Omlouvám se za předchozí zprávu, zřejmě se nám tu nějakou systémovou chybou pomíchalo pořadí příspěvků :slight_smile: Manu můžete konzumovat (pokud je skladována dle doporučených podmínek, tj. v suchu a temnu při pokojové teplotě do max. 25 stupňů Celsia) ještě cca 2-3 měsíce po datu minimální trvanlivosti. :slight_smile:

Co se týče kratší doby expirace u některých produktů. Celý proces výroby je potřeba plánovat dopředu, naše zboží se vyrábí v určitých dávkách (šaržích) najednou a nejedná se o kontinuální nepřetržitou výrobu. Garantujeme stálost našeho výrobku po celou dobu jeho zaručené trvanlivosti a nemusíte mít žádné obavy o jeho kvalitu. Produkty jsou po celou dobu skladovány v zajištěném skladu s kontrolovanou teplotou.

S pozdravem,
Mana team :slight_smile:

Velmi děkuji za odpověď. Zdravím Mašek

---------- Původní e-mail ----------

Od: Kristýna P via Mana™ Komunita mojemana@discoursemail.com

Komu: ludva.m@email.cz

Předmět: [Mana™ Komunita] [Jakub Krejčík, CEO] Minimální trvanlivost