Míchání s jinými tekutinami než čistotu vodou

Dobrý den

Zajímalo by mě míchání s jinými tekutinami než čistotu vodou např.mléko případně částečně alkohol.a je vhodné použít nerezový shaker?

Díky za odpověď
PS: manu už mám doma.možná by jste mohli doporučit lidem kterým nevyhovuje způsob dopravy nebo vyzvednutí dr.maxe je tam možnost osobního odběru na pobočkách a dr.max je na každém rohu stačí objednat přes e shop

Dobrý den Dalibore,

děkujeme za Váš příspěvek :slight_smile:

My určitě Manu doporučujeme míchat s vodou, jelikož smícháním s mlékem Mana přestává být veganský produkt a hlavně také bude již nad rámec garantovaných nutričních hodnot. Samozřejmě je na Vás, s čím Manu budete míchat, za nás ale určitě s vodou :slight_smile:

Ano, Manu neprodáváme pouze na našem e-shopu. Na tyto e-shopy se ale nevztahují například slevové akce, které v poslední době často pořádáme :slight_smile:

S pozdravem,
Mana team

Já osobně MANA prášek smíchala třeba s kozím kefírem. Prostě mi samotný kefír přes tu kozinu nešel, tak jsem ho mixla s MANA práškem a pak už se to pozřít dalo. :slight_smile: Podle mě se dá MANA míchat úplně se vším. A bude tak ještě výživnější a nutričně hodnotnější, než když se smíchá pouze s vodou. Osobně si MANA prášek “tuním” hromadou dalších surovin - namočená pohanka či ovesné vločky, ovoce, rostlinné proteiny, chia semínka, syrové vejce, kakao, prostě co dům dá. A nejvíc mi to vyhovuje. :slight_smile:

1 Like