MARK 5 - balení


#1

Přemýšlel někdo nad zvětšením balení? Osobně chápu, že existují lidé, kteří používají Manu na cestování a tím pádem jim vyhovuje menší balení. Zároveň ale vím o lidech, včetně mě, kteří by byli nejradši za jednu stojatou pixli nebo sáček s 35 jídly. Mám dva sáčky erárně v práci, ale zbytek prostě dávkuji z domu.

Navíc sáčky po pár dávkách zabalené v papírové krabici a ta expedovaná v další, kartonové krabici … to není zrovna eko-friendly (ještě s plastovou odměrkou - při objednávce stačí checkbox navíc).


#2

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. O větším balení jsme přemýšleli, nicméně vzhledem k tomu, že po otevření balení je třeba obsah spotřebovat do jednoho měsíce, u mnoho zákazníků by mohlo dojít z hlediska méně časté spotřeby ke znehodnocení produktu. Z tohoto hlediska není možné Mana Prášek distribuovat ve větším balení (pokud se tedy nejedná o akce, kde se Mana produkt ihned spotřebuje).
Oproti předchozí verzi (Mana Prášek Mark 4) jsme efektivně zmenšili kompaktní balení díky odstranění olejových lahviček- obsah plastů o 50,2 % a dalších 20 % jsme ušetřili na papíru (velikosti krabice).

Pokud budete mít další otázky, neváhejte mne kontaktovat.
S přáním hezkého dne,

Veronika, tým Výzkumu a Vývoje
Mana


#3

Dobrý den,

děkuji za rychlou reakci. Je pravda, že měsíční spotřeba mě opravdu vůbec nenapadla, takže teď už tomu rozumím. Těším se na další vývoj :raised_hands: třeba se to nějak vymyslí.


#4

Dobrý den, není vůbec zač. Děláme vše, co je v našich silách :slight_smile:. Hezký den přeji!

Veronika, tým Výzkumu a Vývoje
Mana


#5

Zdravím, já osobně bych taky byla ráda za větší pixli. MANU piju každý den, někdy i několikrát denně, a věřím, že je nás více takových, kteří by rádi větší balení. :slight_smile: Děkujiiiii… :slight_smile:


#6

Dobrý den, ještě se zeptám, jak je řešen “plastový” obal od many? Třídí se do plastů nebo je to něco spešl skrz gumové těsnění?

Děkuji.


#7

Dobrý den,

balení, ve kterém je balen Mana Prášek je ze tří vrstev PET/ALU/PP, který se třídí jako plast.

Hezký zbytek dne,