MARK 5 - balení

Přemýšlel někdo nad zvětšením balení? Osobně chápu, že existují lidé, kteří používají Manu na cestování a tím pádem jim vyhovuje menší balení. Zároveň ale vím o lidech, včetně mě, kteří by byli nejradši za jednu stojatou pixli nebo sáček s 35 jídly. Mám dva sáčky erárně v práci, ale zbytek prostě dávkuji z domu.

Navíc sáčky po pár dávkách zabalené v papírové krabici a ta expedovaná v další, kartonové krabici … to není zrovna eko-friendly (ještě s plastovou odměrkou - při objednávce stačí checkbox navíc).

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. O větším balení jsme přemýšleli, nicméně vzhledem k tomu, že po otevření balení je třeba obsah spotřebovat do jednoho měsíce, u mnoho zákazníků by mohlo dojít z hlediska méně časté spotřeby ke znehodnocení produktu. Z tohoto hlediska není možné Mana Prášek distribuovat ve větším balení (pokud se tedy nejedná o akce, kde se Mana produkt ihned spotřebuje).
Oproti předchozí verzi (Mana Prášek Mark 4) jsme efektivně zmenšili kompaktní balení díky odstranění olejových lahviček- obsah plastů o 50,2 % a dalších 20 % jsme ušetřili na papíru (velikosti krabice).

Pokud budete mít další otázky, neváhejte mne kontaktovat.
S přáním hezkého dne,

Veronika, tým Výzkumu a Vývoje
Mana

Dobrý den,

děkuji za rychlou reakci. Je pravda, že měsíční spotřeba mě opravdu vůbec nenapadla, takže teď už tomu rozumím. Těším se na další vývoj :raised_hands: třeba se to nějak vymyslí.

Dobrý den, není vůbec zač. Děláme vše, co je v našich silách :slight_smile:. Hezký den přeji!

Veronika, tým Výzkumu a Vývoje
Mana

Zdravím, já osobně bych taky byla ráda za větší pixli. MANU piju každý den, někdy i několikrát denně, a věřím, že je nás více takových, kteří by rádi větší balení. :slight_smile: Děkujiiiii… :slight_smile:

Dobrý den, ještě se zeptám, jak je řešen “plastový” obal od many? Třídí se do plastů nebo je to něco spešl skrz gumové těsnění?

Děkuji.

Dobrý den,

balení, ve kterém je balen Mana Prášek je ze tří vrstev PET/ALU/PP, který se třídí jako plast.

Hezký zbytek dne,