Mana startuje rok 2019 s třemi novými příchutěmi

Tři nové příchutě Mana | Drink Mark 5 už na vás netrpělivě čekají. Jsme nadšení, že se nám podařilo uvést na trh tři produktové inovace, které reagují na stále posilující trend zdravého, hodnotného a udržitelného stravování. Dosud jste si mohli sáhnout jen po původní originální chuti, která se bude nyní prodávat pod názvem Origin .

Mana Drinky s příchutí Sunlight a Love, které můžete znát z předobjednávek, ještě doplnil Dream. Fantastickou kakaovou chuť i barvu zde obstarává pravé belgické kakao. Pojmenování Drinku je jen jemným návodem, čemu by se měla chuť blížit. Přeci jenom každý ví sám nejlépe, jak pro něj chutná sen, sluneční svit nebo třeba láska. Je to o zážitku a pocitech, které v těchto situacích zažíváte.

Vyzkoušejte naše dokonalé příchutě:

Mana Drink | Dream božské kakao

Mana Drink | Love smyslná jahoda s malinou

Mana Drink | Sunlight prosluněný tropickým létem

Nové příchutě. Nutričně kompletní.

Během vývoje příchutí bylo nejdůležitější, aby se nám opět podařilo vyrobit nutričně kompletní produkt bez přidaných látek a konzervantů, který i přes přidané příchutě bude mít nadále stejné nutriční složení. A to přesně 400 kcal energie, což odpovídá 20 % průměrné denní nutriční potřeby.

Všechny ochucené Drinky mají stejné výživové složení jako Mana Origin – jeden Drink tedy obsahuje neuvěřitelných 20 g bílkovin, 27 vitamínů a minerálů, komplexní sacharidy, prospěšnou vlákninu a hodnotné tuky, které vás rychle zasytí a nastartují váš organismus.

Při objednání online stojí jeden Drink 74 Kč, v maloobchodních sítích je doporučená cena 84,90 Kč, což je stále nízká částka za jednu porci kvalitního jídla v poměru jedné investované koruny na jednu nutričně kompletní kilokalorii.

Věříme, že budete mít z Drinků Sunlight, Love a Dream stejně velkou radost jako my.

Přejeme vše nejlepší do nového roku s Manou!

Dobrý den, na webových stránkách Many je zatím možné koupit zmíněné ochucené drinky pouze v balení po 12ti. Bude možné je kupovat například formou - vzorek 2ks k objednávce Origin? Můj druhý dotaz zní, budou se vyrábět i ochucené verze práškové many?

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. V tento moment tuto možnost, tedy zasílání vzorků nenabízíme. Nicméně dnes si už můžete ochucené Mana Drinky na mnoha místech jednotlivě zakoupit (Albert, trafiky Relay, čerpací stanice, obchody Nutrend apod.)
Ochucené verze práškové Many jsou již na našich webových stránkách v předprodeji (https://mojemana.cz ).

S přáním hezkého dne,
Veronika, tým Výzkumu a Vývoje
MANA