Mana příslušenství

Dobrý den,

už delší dobu konzumuji Soylent a mile mě překvapilo, že i v České republice existuje podobná alternativa tohoto prášku, chtěla jsem si ho objednat hned, jak dorazím domů. Především mě také zaujal design Vašeho příslušenství, je jednoduché a elegantní. Na internetu jsem se dočetla, že k první objednávce dostanu příslušenství zdarma, ale v shopu se píše, že lahev není součástí balení a musím si jí dokoupit. Předpokládám, že to byly staré informace a zajímalo by mě, jestli někdy tuto “akci” plánujete obnovit.

Dobrý den,

velice náš těší, že Vás Mana zaujala a vážíme si toho, že se chcete stát naším zákaznákem. Mrzí mě, že Vás musím zklamat, ale láhev skutečně není součástí balení, ale můžete si ji dokoupit v příslušenství na našich stránkách. Sledujte naše stránky nebo náš instagram, teměř neustále v Maně probíhají slevové akce diký kterým můžete mít svůj první nákup levnější. :slight_smile:

Anno, příslušenství od Many lidé, co pijí Manu nedoporučují. Libovolný jiný shaker se sítkem udělá lepší službu a odměrka se po každé změně receptury Many může vyhodit. Jinak Mana je určitě lepší než Soylent ohledně složení tuků. Např Soylent neobsahuje Omega 3. Na Facebooku se můžete přidat do skupiny Moje Mana, kde tyhle věci řešíme nezávisle na Maně.

Lahev je k ničemu. Shaker se sítkem, ideálně se spirálou je mnohem lepší. I tak ale zůstává poměrně dost hrudek.

Dobrý den,

děkujeme Vám moc za Vaše názory a poznatky ohledně Many, velice si jich vážíme.
Co se týče odměrky, její velikost jsme jednou změnily. Jelikož jsme integrovali olej do prášku a tím se změnil i objem prášku na jednu dávku. Co se týče hrudek v Maně, názory se na ně různí. Někdo má hrudky rád a užívá si toho, že se do nich může ‘‘zakousnout’’ a někdo je naopak nemůže vystát. Já osobně Mana lahev používám jak na Manu, tak na i vodu. Pokud jste velkým odpůrcem hrudek, shaker pro Vás zřejmě bude vhodnější. Spekturm omega 3 mastných kyselin máme doopravdy kompletní. Je to dané tím, že jsme v Maně použily velké spektrum rostlinnných olejů. Konktrétne tedy řepkového, slunečnicového, kokosového, lněného oleje a oleje z mořských řas. Jedna porce práškové Many/ jedna porce Mana Drinku obsahuje 1,4 g omega-3 mastných kyselin, což je množství více než dostatečné. :slight_smile:
Hezký den

Zuzana, Mana