Mana burger - tvar/priprava

Zdravim,

Experimentuji s manaburgrem a zatim nejlepsi chutove vysledky mam pri peceni 300C na 7min. Prijde mi to celkem hondne vzhledem k doporucene dobe 3min. Proto se chci zeptat zda tento zpusob pripravy ma nejaky vliv na vysledne vyzivove hodnoty? Popripade zda existuje nejaka horni hranice teploty pres kterou by se nemelo prejit?

Dale jsem zjistil, ze se mi lepe pripravuje, kdyz ho podelne prepulim (polovicni tloustka). Pri “peceni” je pak vice homogeni. Jelikoz zmrzle nebo naopak plne rozmrazene se to spatne rozrezava bylo by mozne objednat burgery s polovicni tloustkou? Objednavka tak 100ks.

Dekuji,
Honza

Dobrý den, Honzo,
děkujeme Vám za tip, jak si chutně připravit ManaBurger. Doba přípravy, kterou uvádíme, je doporučená, každý si následně přípravu i porci však může upravit ideálně podle svých představ a chutí. U jakékoli tepelné úpravy záleží na její délce trvání a stupních, během kterých probíhá. Konkrétně u zmražených produktů navíc také na tom, zda ho nejprve necháte rozmrznout a až pak upravujete nebo k úpravě dochází přímo po vyndání z mrazáku. Co se nutriční stránky týče, při vývoji našeho ManaBurgeru jsme počítali s tím, že před konzumací dojde vždy k jeho tepelné úpravě a tomu tedy bylo přizpůsobeno i množství jednotlivých nutrientů, v závislosti na naší doporučené délce přípravy. Působením tepla dochází zcela přirozeně k řadě fyzikálně-chemických změn jednotlivých nutrientů. Některé mohou být prospěšné a napomáhat například k lepší vstřebatelnosti a zvýšení biologické dostupnosti, některé naopak. Během dlouhodobého tepelného zahřívání může dojít k poklesu obsahu některých vitaminů. Tedy při dlouhodobějším zahřívání, než je doporučeno, je s tím třeba počítat.
V současné chvíli je na našich webových stránkách ManaBurger dostupný pouze ve dvou typech balení (tedy po 20 nebo 10 kusech) a jedné velikosti/tloušťce. Velikost vychází právě z nutriční plnohodnotnosti, kdy by v menším měřítku nebylo možné obsáhnout dostatek všech nutrientů. Do budoucna však nevylučujeme, že se naše nabídka rozšíří a děkujeme Vám za tento podnět.

S pozdravem,
Nikola a Tým Mana

Ahoj,

dekuji za zprávu, pochopil jsem odpověď. Asi bych se mel zeptat poněkud konkrétněji:

Když burger rozmrazím, a pak dam do trouby na 300C a 7~8 min. Bude to mít ZASADNI vliv na vitamínové složeni?

… prosím o odpověď ANO/NE.

Předem dekuji,
Honza

Dobrý den,

dlouhodobější tepelnou úpravou dojde k určité degradaci vitaminů, zásadní vliv to však mít nebude. Můžete tedy ManaBurger takto připravovat a zároveň si být jist, že tělu dodáváte potřebné nutrienty.

S pozdravem,
Nikola a Tým Mana