Jak Vám chutnají nové příchutě Mana drinku?

Ahoj, všichni milovníci MANY. :slight_smile:

Jak jistě už všichni víte, MANA drink je k dostání i ve třech různých příchutích - Love, Sunlight a Dream.
Já jako první vyzkoušela Love a ta mě kupodivu úplně nenadchla, ale dám jí ještě jednu šanci a uvidíme. :slight_smile: Další byla Sunlight, ta mi moc chutnala. A před chvílí jsem měla Dream a musím teda uznat, že tohle je opravdu TOP. Jako čokoládová MANA? Jsem závislá už teď! :smiley: Moooc děkuju, MANA týme, za nové příchutě - cením Vaši práci! :+1::ok_hand:

Tímto zakládám toto vlákno, protože mě jednoduše zajímá, která příchuť nadchla ostatní fandy MANY. :heart_eyes::blush: Tak co, tak co, tak co? :face_with_monocle::crazy_face:

Super Jano! Díky za feedback.

Zatím jsem měla šanci vyzkoušet jen Dream a Love. Upřímně Love mne moc nenadchla, mám pocit, že chutná strašně uměle. Naopak Dream je super, připomíná mi holandské kakao a hned jsem si ji zamilovala, nicméně za mne je stále jednička klasická mana bez příchutě.

Hezký den, Rebarboro,

Máme radost, že jste si zamilovala Dream. Dejte vědět, jak Vám zachutná příchuť Sunlight. Vašeho feedbacku si ceníme!

Díky,

Julie

Tak jsem taky vyzkoušel Dream a musím uznat, že čokoládová verze drinku je naprostá pecka a je to rozhodně vítaná změna :blush:

Dobrý den Danieli,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že Vám MANA Drink Dream chutná. Aktuálně nabízíme i ochucené verze MANA Prášku, který si můžete objednat zde - https://mojemana.cz/powder-pre-order.html .

S pozdravem,
Terka

Dobrý den, mě chutnají všechny chuťové verze, abych pravdu řekla, tak jsem ovlivněná i názvy verzí :slight_smile: . Takže když “potřebuju” lásku, tak si dám speciálně růžovou “Love” - věřím, že mě ovlivnil i pan Emoto a jeho výzkumy ohledně informačního přenosu slov (energie/vibrace slov) na vodu :heart_eyes: Jinak mi chutná jako Tutti Frutti :smile:
Žlutá Sunlight je pro mě Joy, a klidně by se tak mohla i jmenovat, protože tak jí vnímám :slight_smile:
Dětské vzpomínky na kakaový pudink dělají své :blush:
Očividně jste všemi příchutěmi potěšili nejen mou současnou dospělou verzi, ale i mé “vnitřní dítě” :wink:
Díky a těším se na další příchutě (co by pro mě byla asi zelená? :slight_smile: Serenity? :green_heart:

Zdravím, já jsem před příchodem ochucené many oživil klasickou origin banánem skrz smoothiemaker a dostal se tak na neskutečně přírodní úžasnou chuť - něco jako banánové lívance :smiley: - oproti klasické “ovesné kaši”.
Pak přišly ovocné drinky a tak jsem si je všechny, prostě ze zajímavosti koupil. Bohužel mi nechutná ani jeden jediný z nich. Sunlight podle mého názoru strašně zabíjí mango, možná dát místo exotiky vanilku by bylo lepší, třeba v budoucnu. Dream - trošku kakao a love - něco z jemného lesního ovoce. Jenomže všechny tři chutnají neskutečně uměle, nevím, co konkrétně ochucené verze obsahují, možná je to i placebo, když podvědomě porovnávám chutě s živým ovocem skrz banán v originu, ale prostě zůstávám u klasiky :slight_smile: