Jak Vám chutnají nové příchutě Mana drinku?

Ahoj, všichni milovníci MANY. :slight_smile:

Jak jistě už všichni víte, MANA drink je k dostání i ve třech různých příchutích - Love, Sunlight a Dream.
Já jako první vyzkoušela Love a ta mě kupodivu úplně nenadchla, ale dám jí ještě jednu šanci a uvidíme. :slight_smile: Další byla Sunlight, ta mi moc chutnala. A před chvílí jsem měla Dream a musím teda uznat, že tohle je opravdu TOP. Jako čokoládová MANA? Jsem závislá už teď! :smiley: Moooc děkuju, MANA týme, za nové příchutě - cením Vaši práci! :+1::ok_hand:

Tímto zakládám toto vlákno, protože mě jednoduše zajímá, která příchuť nadchla ostatní fandy MANY. :heart_eyes::blush: Tak co, tak co, tak co? :face_with_monocle::crazy_face:

2 Likes

Super Jano! Díky za feedback.

1 Like

Zatím jsem měla šanci vyzkoušet jen Dream a Love. Upřímně Love mne moc nenadchla, mám pocit, že chutná strašně uměle. Naopak Dream je super, připomíná mi holandské kakao a hned jsem si ji zamilovala, nicméně za mne je stále jednička klasická mana bez příchutě.

2 Likes

Hezký den, Rebarboro,

Máme radost, že jste si zamilovala Dream. Dejte vědět, jak Vám zachutná příchuť Sunlight. Vašeho feedbacku si ceníme!

Díky,

Julie

Tak jsem taky vyzkoušel Dream a musím uznat, že čokoládová verze drinku je naprostá pecka a je to rozhodně vítaná změna :blush:

1 Like

Dobrý den Danieli,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že Vám MANA Drink Dream chutná. Aktuálně nabízíme i ochucené verze MANA Prášku, který si můžete objednat zde - https://mojemana.cz/powder-pre-order.html .

S pozdravem,
Terka

Dobrý den, mě chutnají všechny chuťové verze, abych pravdu řekla, tak jsem ovlivněná i názvy verzí :slight_smile: . Takže když “potřebuju” lásku, tak si dám speciálně růžovou “Love” - věřím, že mě ovlivnil i pan Emoto a jeho výzkumy ohledně informačního přenosu slov (energie/vibrace slov) na vodu :heart_eyes: Jinak mi chutná jako Tutti Frutti :smile:
Žlutá Sunlight je pro mě Joy, a klidně by se tak mohla i jmenovat, protože tak jí vnímám :slight_smile:
Dětské vzpomínky na kakaový pudink dělají své :blush:
Očividně jste všemi příchutěmi potěšili nejen mou současnou dospělou verzi, ale i mé “vnitřní dítě” :wink:
Díky a těším se na další příchutě (co by pro mě byla asi zelená? :slight_smile: Serenity? :green_heart:

2 Likes

Zdravím, já jsem před příchodem ochucené many oživil klasickou origin banánem skrz smoothiemaker a dostal se tak na neskutečně přírodní úžasnou chuť - něco jako banánové lívance :smiley: - oproti klasické “ovesné kaši”.
Pak přišly ovocné drinky a tak jsem si je všechny, prostě ze zajímavosti koupil. Bohužel mi nechutná ani jeden jediný z nich. Sunlight podle mého názoru strašně zabíjí mango, možná dát místo exotiky vanilku by bylo lepší, třeba v budoucnu. Dream - trošku kakao a love - něco z jemného lesního ovoce. Jenomže všechny tři chutnají neskutečně uměle, nevím, co konkrétně ochucené verze obsahují, možná je to i placebo, když podvědomě porovnávám chutě s živým ovocem skrz banán v originu, ale prostě zůstávám u klasiky :slight_smile:

Dobrý den, drinky s příchutí mi nechutnají ani jeden, prášky s příchutí všechny. Jak je toto možné :))? Dívali jsme se na složení a mělo by to být prakticky stejné… Za nás je stále nejlepší neochucená Mana a přidat mražené ovoce nebo banán :slight_smile:

Dobrý den,
Děkujem za dotaz. Rozdíl v chuti je daný několika málo faktory. Mana drink a Mana prášek se oba dva vyrábějí v laboratořích Heaven Labs v Uhříněvsi. Ovšem drink a prášek mají odlišnou metodu zpracování a trochu odlišné složení, což se odráží i na mírně rozdílné chuti a konzistenci mezi Mana drinkem a práškem. Výrobu práškové Many umožňuje unikátní stroj vyrobený na míru. Olejové a práškové složky se nám podařilo sloučit do jediné robustní substance použitím inovační techniky míchání za studena nazvané “High-speed cold mixing”, tedy s absencí záhřevu. Výsledná konzistence nápoje připraveného z Mana prášku závisí na přípravě pomocí odměrky, síle protřepání, dodržení dávkování vody, někdo používá mixér, někdo třepe jen ručně jak doporučujeme a to stačí, záleží na vašich preferencích. Mana Drink je konzervován UHT technologií, neboli ‘’ultra-high temperature’’. Výslednou chuť a konzistenci drinku ovlivňuje především to, že produkt prochází homogenizačním procesem a záhřevem na 140 °C po dobu dvou sekund. Jeho textura je oproti Mana prášku více krémovější a jemná.
Zuzana, Mana

Ahoj, právě jsem se snažil posnídat příchuť Love a drink jsem nedopil - stejně jako Sunlight. Přijdou mi umělé a hlavně hořké v dochuti. Zkusím ještě dream ale za mne jsou ty ochutnané fail.

Zůstanu u základní verze a držím palce s dalším vývojem a nápady.

Update :slight_smile: Před necelým rokem jsem zkoušel všechny ochucené verze, ale žádná mi nechutnala…pak jsem to ale risknul a znovu zkusil drink Dream a na podruhé mě překvapil. Není to jako Origin, který prostě neomrzí a chutná vždy suprově, ale do té doby jsem ho ještě dvakrát koupil :slight_smile: Dokážu si představit, že v práškové verzi bude ještě lepší :slight_smile:

Dobrý den,
děkujeme Vám za feedback. Jsme moc rádi, že Vás příchuť Drinku Dream mile překvapila, z toho co jste psal v předchozím komentáři, se mi zdá, že jste spíše práškový, proto byste prášek Dream měl určitě vyzkoušet, veříme, že budete nadšen . :slight_smile:
Zuzana, Mana

1 Like

Asi ano :smile: Půl roku zpět jsem vyhrál Manu na měsíc, a to byla verze Drink Origin 4. Což je třeba verze, která mi v drinku chutnala, narozdíl od Many 5, která mi v Drinku naopak nechutnala vůbec :thinking: Každoparádně, teď jsem k Maně 6 dostal jako dárek Sunlight v prášku, tak uvidíme a Drink? Mega rád bych, ale nechci ho kupovat po tunách…

Dobrý den,

děkujeme za Váš příspěvek :slight_smile: Mana drinky můžete zakoupit od 1 ks v nákupní síti Globus, Tesco, Billa, Makro, v hypermarketech Albert, v drogeriích DM a Rossmann nebo na pražských pobočkách prodejny Relay :slight_smile:

S pozdravem,
Kristýna, Mana

Dobrý den,
k objednávce prášku Mana Mark 6 Origin, který chutná suprově, jsem jako dárek dostala 1 balení prášku Sunlight s ananasovou příchutí. Je to příjemné zpestření k originu. Lehká vůně, příjemná ovocná chuť. Na rozdíl od ostatních uživatelů, mi Sunlight příchuť vůbec nepřipadá umělá. Mně osobně velmi chutnala.
Helena

Omlouvám se, až teď jsem si všimla, že je řeč o Drinku ne o prášku.

Drink Origin mi chutná a piji ho dlouho jako snídani ráno v autě. Jednou jsem k němu dostal zdarma Mana Sunlight prášek a ten byl taky vynikající. Jen ta konzistence pro mě nic moc. Byly v něm stále cítit hrudky. Jako by to byla rozmíchaná mouka. Přes veškerou mou snahu to nikdy nemělo konzistenci jako ten drink. Také příprava je složitější. Drink vezmu a jdu.

Tak jsem koupil Sunlight drink a to byla asi chyba. Konzistence je teď v pořádku, ale chuť je dost nahořklá. Musím ho dobře zapít jinak ta hořkost zůstává v puse…

Mrzí mě to. Kdyby drink chutnal stejně jako prášek a stále měl tu správnou krémovou konzistenci byl by to skvělý produkt. Všechny popsané produkty jsou Mark 5.