Jak Vám chutnají nové příchutě Mana drinku?


#1

Ahoj, všichni milovníci MANY. :slight_smile:

Jak jistě už všichni víte, MANA drink je k dostání i ve třech různých příchutích - Love, Sunlight a Dream.
Já jako první vyzkoušela Love a ta mě kupodivu úplně nenadchla, ale dám jí ještě jednu šanci a uvidíme. :slight_smile: Další byla Sunlight, ta mi moc chutnala. A před chvílí jsem měla Dream a musím teda uznat, že tohle je opravdu TOP. Jako čokoládová MANA? Jsem závislá už teď! :smiley: Moooc děkuju, MANA týme, za nové příchutě - cením Vaši práci! :+1::ok_hand:

Tímto zakládám toto vlákno, protože mě jednoduše zajímá, která příchuť nadchla ostatní fandy MANY. :heart_eyes::blush: Tak co, tak co, tak co? :face_with_monocle::crazy_face:


#2

Super Jano! Díky za feedback.


#3

Zatím jsem měla šanci vyzkoušet jen Dream a Love. Upřímně Love mne moc nenadchla, mám pocit, že chutná strašně uměle. Naopak Dream je super, připomíná mi holandské kakao a hned jsem si ji zamilovala, nicméně za mne je stále jednička klasická mana bez příchutě.


#4

Hezký den, Rebarboro,

Máme radost, že jste si zamilovala Dream. Dejte vědět, jak Vám zachutná příchuť Sunlight. Vašeho feedbacku si ceníme!

Díky,

Julie


#5

Tak jsem taky vyzkoušel Dream a musím uznat, že čokoládová verze drinku je naprostá pecka a je to rozhodně vítaná změna :blush:


#6

Dobrý den Danieli,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že Vám MANA Drink Dream chutná. Aktuálně nabízíme i ochucené verze MANA Prášku, který si můžete objednat zde - https://mojemana.cz/powder-pre-order.html .

S pozdravem,
Terka


#7

Dobrý den, mě chutnají všechny chuťové verze, abych pravdu řekla, tak jsem ovlivněná i názvy verzí :slight_smile: . Takže když “potřebuju” lásku, tak si dám speciálně růžovou “Love” - věřím, že mě ovlivnil i pan Emoto a jeho výzkumy ohledně informačního přenosu slov (energie/vibrace slov) na vodu :heart_eyes: Jinak mi chutná jako Tutti Frutti :smile:
Žlutá Sunlight je pro mě Joy, a klidně by se tak mohla i jmenovat, protože tak jí vnímám :slight_smile:
Dětské vzpomínky na kakaový pudink dělají své :blush:
Očividně jste všemi příchutěmi potěšili nejen mou současnou dospělou verzi, ale i mé “vnitřní dítě” :wink:
Díky a těším se na další příchutě (co by pro mě byla asi zelená? :slight_smile: Serenity? :green_heart:


#8

Zdravím, já jsem před příchodem ochucené many oživil klasickou origin banánem skrz smoothiemaker a dostal se tak na neskutečně přírodní úžasnou chuť - něco jako banánové lívance :smiley: - oproti klasické “ovesné kaši”.
Pak přišly ovocné drinky a tak jsem si je všechny, prostě ze zajímavosti koupil. Bohužel mi nechutná ani jeden jediný z nich. Sunlight podle mého názoru strašně zabíjí mango, možná dát místo exotiky vanilku by bylo lepší, třeba v budoucnu. Dream - trošku kakao a love - něco z jemného lesního ovoce. Jenomže všechny tři chutnají neskutečně uměle, nevím, co konkrétně ochucené verze obsahují, možná je to i placebo, když podvědomě porovnávám chutě s živým ovocem skrz banán v originu, ale prostě zůstávám u klasiky :slight_smile: