Info k vyšším psychickým a fyzickým zátěžím

Dobrý den, velmi mne zajímá váš produkt. A chtěl bych se zeptat, když pracuji 10 hodin denně, sedm dní v týdnu, jestli Váš produkt pro mne bude dostačující náhrada za potraviny

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Pokud si nastudujete nutriční složení Many ( https://blog.mojemana.cz/faq/nutricni-info ), zjistíte, že Mana obsahuje všechny makro- i mikroživiny, které lidské tělo potřebuje. S normální stravou, kterou člověk volí často ani nedokáže přijmout všechny tyto nutrienty a je podvyživený. Mana Prášek i Mana Drink obsahují všechny živiny v jedné porci o přesné kalorické dávce. Našim zákazníkům doporučujeme, aby na Manu přecházeli postupně a zvláště, když se jedná o 100% náhradu jídla. Je důležité tento postup dodržovat a sledovat jaký má přechod vliv na organismus. Většina zákazníků si ze začátku, kdy Manu užívají, stěžují na nadýmání a rychlejším nástupem hladu po jídle. Tyto pocity ale většinou velice brzy odezní a fyziologické regulace stabilizují trávení stravy v tekuté formě.
Odpověď tedy na otázku:, Je Váš produkt pro mne dostačující náhrada za potraviny?’’ je ano. Pevně věříme, že Vám Mana bude vyhovovat.
V případě, že má jedinec jakékoliv zdravotní problémy nebo alergické potíže, doporučujeme konzumaci konzultovat s lékařem nebo nutričním terapeutem.

Pokud budete mít další otázky, velice rádi Vám vše vysvětlíme a objasníme.

S pozdravem,

Veronika Holomková, tým Výzkumu a Vývoje

Mana