Histamin v Mana

Dobrý den,

vím, že histaminová intolerance je poměrně vzácná porucha a nemůžete vyhovět všemu.
Čistě pro informaci, zohledňujete při sestavování složení a způsobu zpracování i histamin?
Histmin je kromě přirozeného výskytu v některých čerstvých potravinách také produktem metabolizmu bakterií, vysoké hodnoty jsou tedy mj. všude tam, kde probíhá nějaká fermentace / kvašení / zrání, … logicky se za běžných okolností zvyšuje u jakékoliv potraviny v čase.
Fermentace se někdy používá např. i při výrobě proteinových koncentrátů. Taky bude nejspíš vysoký v rybím tuku, který byl tuším na začátku ve složení?

Tzn. rád bych se zeptal, jestli zohledňujete i obsah histaminu? Případně můžete říci, jestli je ve výrobním procesu nebo ve výrobě surovin někde nějaká fermentace?
Mám podezření, že se mi Mana tráví např. v porovnání se Saturem mnohem lépe možná díky šetrnějšímu procesu v této oblasti. Práškové saturo které jsem zkoušel (nevím, jestli třeba nebyla vadná šarše) vyloženě chutnalo lehce nakvašeně a víc než dvě dávky jsem vůbec nezvládl.

Díky

Dobrý den Radku,

děkujeme za Váš příspěvek. Dotazy předáváme kolegům z technologického oddělení a jakmile od nich obdržíme odpověď, budeme Vás kontaktovat :slight_smile:

S pozdravem,
Kristýna, Mana

Dobrý den,

zasíláme odpověď od kolegů z technologického oddělení:

Vážený pane Radku,

děkujeme za Váš dotaz. Laboratorní analýzu na množství histaminu v Maně provedenou prozatím nemáme, a proto nemůžeme tvrdit, že Mana stopové množství histaminu neobsahuje. Jelikož se v Mana Prášku i Mana Drinku objevuje bílkovinný izolát ze sóji kde je histamin běžně detekován), výskyt jeho stopového množství v Maně je pravděpodobný.

Proces výroby purifikovaného sójového proteinu začíná mechanickou úpravou sójových lusků s vyhovujícím stupněm zralosti, mechanickými separacemi semen, semletím a extrakcí nežádoucího tuku.

Z odtučněné sójové mouky nebo vloček je vodou extrahován protein a nerozpustný nežádoucí podíl je odstraněn. Z vodného extraktu je protein následně vysrážen, oddělen a vysušen. Takto naznačeným způsobem se sója zbavuje také největší části isoflavonoidů, tuku a dalších balastních látek.

O fermentovanou sóju se tudíž nejedná. Nicméně chuť i kakaová barva Mana Drinku a Mana Prášku Dream je ovlivněna práškovým kakaem se sníženým obsahem tuku, které se získává ze semen kakaovníku. Čerstvé kakaové boby mají výrazně trpkou chuť, a proto musí nejprve projít fermentací. Zde se jedná o jedinou surovinu, která byla před použitím do Many fermentovaná. Jsme si ale 100% jisti, že to nemá na kvalitativní stránku Many negativní vliv.

Veškeré a bližší informace o našich surovinách najdete na našich webových stránkách, ve složce FAQ: https://blog.mojemana.cz/faq/sojove-isoflavonoidy).

V případě, že trpíte histaminovou intolerancí, doporučujeme před konzumací našeho produktu konzultovat nutriční štítek Many s Vaším ošetřujícím lékařem.

Mana je nutričně vyvážené jídlo, které Vašemu tělu dodá všechny makro- (sacharidy, tuky, bílkoviny, vlákninu) a mikroživiny (vitaminy a minerály), které potřebuje.

Pokud budete mít jakkékoliv jiné otázky, neváhejte mne kontaktovat.

S přáním hezkého dne,

Veronika, tým Výzkumu a Vývoje
Mana

1 Like

moc děkuji za bohaté informace a kompetentní čas, který jste si pro můj dotaz našla, přestože z pohledu Many jde určitě o corner case.

Vůbec není zač. Rádo se stalo! :slight_smile:

Hezký zbytek dne,
Veronika, tým R&D
Mana