Experiment - život POUZE na Mana-ě

Dobrý den,

Předně: nejsem žádný fanatik, nepodporuji diety, věřím v pestrost a životní rovnováhu - nicméně u Mana-y jsme udělala výjimku a spontánně jsem se rozhodla zjistit co se bude dít (s mým trávením, s mým pocitem wellbeingu atd), když přejdu pouze na Mana-u. Testuji tedy Mana-u na sobě stejným způsobem jako se to dělá s alergeny = co se děje s tělem (případně energií a myslí), když budu užívat jen Mana-u.
První týden jsem na Mana-u přecházela postupně a Mana se pro mě stala takřka “návykovou” - chutnají mi všechny její dosavadní verze, těším se na každou další “dávku” :slight_smile: Spontánně šířím mezi své kolegy a přátele povědomí o Mana-ě.
Druhý týden už jsem čistě jen na Mana-ě a zjišťuji, že klasická jídla a sladkosti ve mě nevyvolávají potřebu si je koupit a jíst :slight_smile: Nicméně zaznamenávám něco jako pálení žáhy (na které jsme nikdy netrpěla) a zahleňování s bílým povlakem na jazyku (čekala bych, že by to mělo být spíš opačně)
Nyní jedu třetí týden na Mana-ě a stále čekám jestli pálení žáhy a zahleňování bude ustupovat, nebo se bude horšit.
Zajímal by mě Váš názor čím to může být (?) - Jsem zdravá, dbám o svou životosprávu, nepiju alkohol, nekouřím, coby tekutiny k Mana-ě užívám (jako vždy) jen vodu, slabé bylinkové čaje nebo slabý zelený čaj.
Nerada bych si rozhodila tímto experimentem metabolismus a trávení - máte / má někdo podobné zkušenosti?
Děkuji