Dostupnost nových příchutí v prášku

Dobrý den,

již delší dobu čekám na nové příchutě Many v prášku. Původní jsou vyprodány a nové zatím nejsou k dispozici. Před delší dobou jsem četl odpověď od vás, že budou k dispozici “brzy” a ještě “něco navíc”. Nepotřebuji nic navíc, ale ochucená Mana v prášku chybí hodně a myslím, že nejen mně. Byly by k dostupnosti ochucené Many v prášku nějaké nové informace, prosím?

Dobrý den,

děkujeme za Váš příspěvek. Novou příchut plánujeme uvést na trh ještě v prvním pololetí tohoto roku. Více jsme o příchutích informovali zde https://mojemana.cz/blogs/news/prasek-sunlight-doprodan-zbyvaji-posledni-baleni-dreamu-a-love . Neustále pracujeme na nových variacích a brzy pro Vás připravujeme novinky, o kterých naše zákazníky budeme včas informovat pomocí našich sociálních sítí či e-mailu. Pokud Vám chutnali ochucené verze, můžete si vylepšit i naši nejoblíbenější verzi prášku Origin. Na www.mojemana.cz/recepty najdete návody, jak si ji nejlépe ochutit! :slight_smile:

Děkujeme vám za trpělivost.

S pozdravem,
Kristýna, Mana

Dobrý den, první polovina roku je za námi :wink: Myslím, že by bylo fér informovat věrné a čekající zákazníky o stavu věci. Něco jako “Nepodařilo se nám dostát slibů, které dáváme zákazníkům už od února a opakujeme je jako papoušek každému, kdo se zeptá, ale nezoufejte, do konce července máme naskladněnou příchuť, ze které si sednete na zadek!” A třeba i nějak navnadit, ale desátý den po slíbené lhůtě od vás k tomu neslyšet žádné vyjádření - opravdu to vašemu veřejnému obrazu nepřispívá :frowning: Když už přeháníte a oháníte se marketingovými slogany, tak se k tomu taky tak silácky a čelem postavte, když se prostě nezadařilo stihnout, což se může stát. Ale dejte lidem vědět, jak se věci mají! Myslím, že jim to po takových velkolepých slibech “… a ještě něco navíc!” tak trochu dlužíte, nemyslíte?

Přidávám se. Důvod mé dnešní návštěvy tohoto webu byl přesně stejný, jako Váš. Já už novou příchuť očekávám od března. Od té doby neustálé odsouvání, nejdříve po měsících, pak se z toho stala “první polovina roku”. A nic z toho. Věřím, že nejsem jediný, kdo novou příchuť v prášku netrpělivě vyhlíží, neboť originálu už jsem přejedený a na nějaké domácí dochucování nemám čas, vzhledem k tomu, jakým způsobem a kdy Manu konzumuji. Kdybych ten čas měl, věnoval bych ho raději přípravě klasického jídla (svačiny, snídaně). Stále pevně věřím, že než spotřebuji stávající zásoby, které mám ještě zhruba na 3-4 týdny, bude nová příchuť na světě, neboť originál znovu objednávat již nebudu.
Dan

Zdravím vás, Marku,
máte pravdu, že jsme novou příchuť v prášku slibovali uvést během jara. To jsme ještě netušili, co vše nás kvůli koronaviru čeká a s jakými problémy se budeme muset potýkat my i naši dodavatelé. Kvůli tomu všemu došlo ke zpoždění a museli jsme učinit i některá strategická rozhodnutí, která novou příchuť odsunula. Možná jste registroval, že jsme se chvíli potýkali s praskajícími sáčky, to je například jedna z věcí, které jsme technologicky museli intenzivně řešit a napravit to, aby se to u nové příchutě už v takové míře nedělo. Taková technologická změna ve spojení s koronavirem má nemalý časový dopad. Proto jsme místo toho uvedli na trh nový ManaDrink s recepturou Mark 6 a také jsme doručili desetitisíce burgerů, na které zákazníci čekali.

Máte pravdu, že jsme vás mohli proaktivně informovat, tohle můžeme zlepšit a omlouváme se. Na druhou stranu se to snažíme kompenzovat tím, že nám můžete napsat na tohle fórum a na vše se zeptat, nebo psát do zpráv na sociální sítě, psát na email či volat na zákaznickou podporu. Všude se snažíme odpovídat a správné informace poskytovat, je-li to možné.

Jak jsem napsal výše, z provozních důvodů jsme posunuli uvedení nového prášku. Namísto toho první týden v srpnu uvedeme na trh novou příchuť ve formě ManaDrinku, ze které si, věřím, “sednete na zadek”, řečeno vaší terminologií :slight_smile: Prášek bude následovat krátce poté, věříme, že ještě v srpnu.

Martin
Mana

Dobrý den,
viz. moje odpověď panu Markovi. 3-4 týdny bychom mohli stihnout, ale nemohu to slíbit. Stoprocentně ale do té doby uvedeme nový ManaDrink s příchutí, určitě poté doporučuju vyzkoušet :slight_smile: A pokud byste nakonec přecejen našel čas na přípravu Originu, viděl jste už naši stránku s recepty: https://mojemana.cz/pages/recepty? Budeme ji postupně rozšiřovat o další tipy.

Martin,
Mana

Dobrý den, Martine,

děkuji za odpověď. Omlouvám se, ale vaše kolegyně, která mi odpovídala 18. května o korona krizi jistě již nějakou dobu věděla a též mohla tušit, jaké potíže vám působí. Tedy pouze “papouškovala” interní rozhodnutí, co se bude prezentovat zákazníkům vně firmy a tedy jste nám vědomě lhali? Korona byla a způsobila mnoho potíží, o tom není pochyb. ALE v kontextu toho, že 18.května slíbíte a 9. července se omlouváte s ohledem na koronu, to mě tedy opravdu irituje. Připadám si podvedený, přijde mi, že váš marketing dělá z lidí hlupáky.

Stejně jako vy, když možnost komunikace přes diskuzní fóra a sociální sítě stavíte do světla jako jakousi kompenzaci či snad omluvu vaší neschopnosti, když tyto způsoby komunikace jsou dnes zcela zaběhlou praxí. Vaši omluvu reflektuji a samozřejmě přijímám, proaktivitu bych opravdu ocenil. Ale ta zmínka o zcela standardních komunikačních kanálech běžných v dnešní době jako nějaké “kompenzaci”… to snad ne. Víte, uvítal bych, kdybyste místo odpovědi do tohoto fóra napsali nějaký článek na váš blog. Napište o tom, jak jste přestáli Koronu, co vše to pro vás znamenalo a jaké jsou důsledky jako třeba nestíhání termínů. Lidi si to přečtou a snáze pochopí a rovnou tam uveďte, kdy hodláte věci uvést na trh. Ať je to všem jasné a nemusejí hledat a pročítat mrtě příspěvků v tomto fóru. A omlouvám se, opravdu mě nezajímá, kolik jste museli po Praze rozvézt hamburgerů. Tak, přeji, ať se dále daří, zlepšujete se po všech stránkách a já vám můžu i nadále fandit, jako dosud. Ale prosím vás, buďte upřímní a marketingové “kecy” si nechte pro sebe. Ztrácíte se v tom a celkově to budí špatný obraz. Fakt nejsme hloupí :wink: