Dochucování a nutných 15 znaků

Nazdar,
jak si Vy upravujete manu? Mě nejvíce asi vyhovuje dochucování sirupy (javor, datle, brusinka). Není toho třeba moc a základní verzi to hezky doplní. Hledám další inspirace, tak se podělte.

1 Like

Dobrý den,

Manu si můžete například ješte zkusit dochutit rozmixovaným ovocem nebo zeleninou, kávou, vanilkovým extraktem, medem nebo kakaem. Já si například Manu Origin nedochucuji, jelikož jsem vděčná za lahodnou chuťovou neutrálnost, ale fantazii se meze nekladou.

Hezký den

Zuzana, MANA

1 Like

Já jedu již od Mark “0” na Granku, pravda je že v létě tam šoupnu občas jahody, maliny, ale ta chuť čokolády tam musí být pořád.

Jakou teplotu vody používáte, když přidáváte med? Půjde to i se studenou? Samozřejmě s medem v pokud možno co nejvíce tekuté formě…

Dobrý den,

Mana by se neměla zalévat vodou která má nad 40 °C, aby se neporušily některé vitaminíny. Pro med není vhodná úplně studená voda kvůli rozpuštění, takže doporučuji vlažnou vodu 15- 20 °C.

Krásný den

po 6. 1. 2020 v 15:47 odesílatel Jiří Voběrek via Mana™ Komunita mojemana@discoursemail.com napsal:

Díky, o té vysoké teplotě vím, ona není vhodná ani pro ten med (vcelku logicky, že :smile_cat:). Jak mi přijde nová šestka domů, tak to zkusím. Jirka

1 Like

Med se úplně vpoho rozmíchá i ve studený vodě, jen je třeba jakože chvíli dýl štěrkat šejkrem.
Sám ale dávám vodu 30 - 40 st, pro tělo je to lepší když nemusí ohřívat nebo ochlazovat to co přijímá