Chceme zpět Manu Love

Dobrý den, vím, že jste už před rokem a půl psali, že jediné příchutě Many budou od nynějška pouze Original a Choco. Že se raděju budete soustředit na vývoj nových produktů. Můj dotaz zní - protože jste za rok a půl s žádným jiným produktem nepřišli, co musí zákazník udělat pro to, aby dostal zpět svou příchuť Mana Love? Vždy, co si pamatuju, i za komunistů i dnes jsou základní příchutě 3 - Vanilka (aka Original), Choco a Jahoda (aka Love). Musela by být dražší, aby se vyplatila? - O kolik? Musí zákazníci vykopnout nějakou petici? Celé léto jsme bombardování reklamou na Manu, ale aby jste šli zákazníkům naproti, to ne. Trochu mi to připomíná klasické “Nabídka určuje poptávku”. Opravdu chcete jít tímto směrem???

1 Like

Dobrý den Marku,

děkujeme za Váš příspěvek a podnět, kterého si vážíme. Naprosto chápeme, že Vám příchutě mohou chybět, nicméně neutrální chuť naší verze Origin umožňuje zákazníkům s příchutěmi experimentovat. Dochucením Originu si můžete vytvořit prakticky jakoukoliv příchuť, například přidáním Vašeho oblíbeného ovoce či koření, jako je například skořice nebo chilli, nebo třeba medu či kávy. Vaši zpětnou vazbu určitě předáváme kolegům do našeho R&D oddělení, kteří se neustále zabývají vylepšováním a vývojem našich produktů. Pevně věříme, že Vás v budoucnu překvapíme nějakým novým produktem, kterým se Vám trefíme do chuti :slight_smile: Přikládám pro inspiraci i odkaz na pár jednoduchých receptů zveřejněných na našich stránkách, kterých je Mana součástí a chutnají opravdu skvěle Mana™ Recepty – Mana™ | Česko :slight_smile:

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Kristýna a Tým Mana

Děkuji za vyčerpávající odpověď :slight_smile: No, ono by to bylo hezké, ale tím, že si sám mohu připravit Manu dle receptu tak trochu popíráte vaši filosofii mít nápoj “rychle” po ruce, ať jste kdekoliv. Protože prášková Mana v jiné příchuti není - viz můj první příspěvek a jakmile ji jednou rozmícháte, notabene přidáte pár ingrediencí tak ad1) nikdy se nepovede namíchat takovou chuť, jakou jste nebídli v produktu Mana Love (ta opravdu chybí, byla nejlepší) a ad2) takto namíchaný nápoj velice rychle degraduje - velmi špatně se skladuje. Takže vaše odpověď mi vlastně moc nepomohla. Upřímně, to, že mě odkážete na recepty jsem čekal - a nemýlil se. Ale jak řkám, vaší filosofii to odporuje a ne každý má čas si míchat recepty a shánět často exotické přísady, které tam uvádíte. No, tak tedy děkuji alespoň za to, že můj podnět “předáte nějam dál” :slight_smile: Díky a pěkný den!

2 Likes

Jestli to zkusíš, dej vědět, zajímalo by mě to.

PS lyofili prášek - Svět plodů