Cena v řetězcích

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je pro Vás výhodné nabízet mi zde Manu za 70Kč/kus. Když Albert ač v akci mi jí nabídne za 65Kč/kus. Pro mne je nepříjemné si na ní číhat v akci tam a jezdit si pro ní, pro Vás musí být nevýhodné platit mezičlánek prodejního řetězce. Srovnatelnou cenu s e-shopem najdu skoro pokaždé v Tescu…

Díky za odpověď.

Dobrý den Aleši,

děkujeme za Váš příspěvek. Jeden ManaDrink Origin Vás při koupi balení přes náš e-shop vyjde na 66 Kč, u verze Choco na 70 Kč. Jak píšete, jednalo se o cenu v akci. My na našem e-shopu také během roku pořádáme různé akce a slevy, kdy naše produkty můžete koupit za výhodnější cenu, navíc ceny nijak nenavyšujeme. O těchto akcích vždy zákazníky informujeme prostřednictvím našich newsletterů. Při koupi dvou a více balení pak nabízíme množstevní slevy. Nám i spoustě zákazníků přijde naopak skvelé, že si Manu mohou koupit jak přes náš e-shop, tak i od 1 ks v mnoha obchodních řetězcích. :slight_smile:
Pokud Vám ManaDrink cenově nevyhovuje, pak doporučujeme vyzkoušet náš ManaPowder, kde Vás jedna porce vyjde na 40 Kč (u balení FamilyPack na 36 Kč) a který nabízí možnost namíchání nápoje podle vlastních potřeb. Můžete si namíchat různě velké porce a verzi Origin si navíc můžete i dochutit, a to přesně tak, jak Vám vyhovuje. :slight_smile:

S pozdravem,
Kristýna, Mana

2 Likes

Teď už Albert má cenu za 80,-Kč. Tak už jsem hned objednal tady.