Bezlepková varianta

Musím se ještě vyjádřit k výroku zakladatele MANY Jakuba Krejčíka, který je podle mě důvodem, proč Bezlepková varianta MANY neexistuje, ani po sedmi letech fungování MANY a pokud Jakub Krejčík si o Celiakii nenastuduje více informací, ještě dlouho uvedená na trh nebude.

Jsem Celiak už 29 let a vystudoval jsem Karlovu univerzitu, fakultu Tělesné výchovy a Sportu, obor Výživa a Výživové poradenství. a názory zakladatele, CEO a Co-foudera MANY pana Jakuba Krejčíka mě už dva roky zpět, dokázaly hodně nemile překvapit.

Jeho výrok výše v této diskuzi zní cituji " Lide, kteri si v mladi vypestovali toleranci na lepek, by mohli pri delsi nekonzumaci lepku byt opet intolerantni, coz nechceme." je podle mě tak hrubě neprofesionální, neznalí a nepravdivý, že pan Jakub Krejčík, kterému jsem od startu MANY fandil, mě opravdu nemile zklamal.

To co Jakub Krejčík prohlásil vlastně znamená, že když člověk bude konzumovat jen MANU, tak se stane alergický na maso, mléko, ryby, vajíčka, všechny živočišně výrobky a stovky dalších alergenů a surovin, které MANA neobsahuje. Až takhle nešťastný je výrok pana Jakuba Krejčíka.

Konkurence jako je Saturo, Huel a další, bezlepkovou variantu umí a dělají. Kde je vůle, tam je cesta.

S pozdravem
Martin Celiak

Zdravím, jen jsem se tak chtěl zeptat, celiakii máte diagnostikovanou klasickým způsobem (transglutamináza + biopsie?) :slight_smile: spousta alternativ many obsahuje bezlepkové ovesné vločky, kde je ale problematický avenin, což je bílkovina svou strukturou lepku podobná. Toto Vám tedy problém nezpůsobuje (tzn. konzumujete Huel pravidelně a poctivě 1x ročně chodíte na kontrolní test protilátek, a jste ok?).

Jak píše paní Marie, tam ten základní problém je v beta-glukanech - jiné zdroje sice jsou (whole grains, oats, bran, wheat, and barley. Baker’s yeast and some types of fungi, such as maitake and reishi mushrooms, contain beta glucan as well.), ale podle mě stále (jak pan Krejčík sám píše cca 2 roky zpět) nemají kapacitu na to, aby vytvořili zvlášť dva produkty úplně odděleně, tzn. dva provozy, kdy jeden bude normální a druhý jen čistě na bl. verzi. Ten odbyt bl. verze by byl natolik malý, že by zkrátka vybudování čistě bl výrobny nepokryl - i v případě, že by společnost rostla a stavěla výrobny po světě nové, mohla by využít starší provozy k výrobě bl verze - tam ale narážíte na problém s lokálností výroby. Co jsem tak pochytil, tak se mana snaží právě o decentralizaci výroby a snahu o lokální produkci (co se na kontinentě/v regionu vyrobí, to se tam taky prodá).

sice nejsem z FTVS, jsem pouze fitness instruktor a rekvalifikovaný výživový poradce s celiakií zjištěnou až ve 20 letech, ale pokud jste četl mé příspěvky pod tím, tak jsem se toto panu Krejčíkovi také snažil vyargumentovat, podle mě úspěšně. V té době fórum začínalo a servis odpovědí nebyl zdaleka tam, kde je teď - lidé chybují a pan Krejčík pravděpodobně měl tuto informaci, tak ji bez hlubšího zkoumání takto prezentoval. Mana však není jen pan Krejčík a já věřím, že jim v týmu pracuje dostatečné množství expertů, aby nyní o celiakii měli jasný přehled a věděli přesně, oč jde.

Když tu padají konkrétní jména konkurenčních značek, tak sám jsem problém vyřešil tak, že si míchám vlastní mix na 4fitness.cz a olej přilívám zvlášť.

Držím Maně palce, sice už na to nespěchám, ale pořád mne toto téma zajímá, proč nepodporovat českou jedničku v oboru :slight_smile: :czech_republic: :+1:

Zdravím,
na testy se přiznám pravidelně nechodím. Že mám problém s lepkem jsem si několikrát ověřil velmi striktní eliminační dietou. Netvrdím, že jsem celiak, lepek mi jenom přináší trávící a jiné potíže a většinou mi dost zhorší intoleranci mléka, soji a hrachu. A naopak, při dodržování bezlepkové + bezmléčné + bezsojové diety podstatné problémy nemám.
Huel Black edition afaik neobsahuje lepek ani avenin, viz: Huel Powdered Food - Fast food, not junk food . Je fakt, že jsem zkoušel na něm být 100%, ale po 3 týdnech se začaly kumulovat problémy. Těžko říct, je tam hrách a lněné semínko má v některých ohledech blízko soje. Každopádně při konzumaci cca 4-5 porcí týdně problém nemám, toho jsem u jiné značky zatím nedosáhl.
@Adam - nebylo by (třeba přes PM) možné nějak nasdílet složení toho mixu co používáte?
Díky.

Jinak za me rozhodne nepodeziram Mana tym z nekompetentnosti nebo neinformovanosti. Spis jsem si udelal zaver ze bezlepkova varianta proste nema prioritu a pravdepodobne ani nebude mit, aby vyhrala rozumne misto nekde v kanbanu a mela rozumnou kapacitu.

Aha, rozumím, samozřejmě bych Vám doporučil při první návštěvě obvodního lékaře ho poprosit o vyšetření transglutaminázy - dělá se to z krve jako klasická biochemie, lékař “jen” zaškrtne ve formuláři pro laborku, co mají otestovat, jedno políčko navíc a vyfakturuje to na pojišťovnu. Symptomy při vyšší konzumaci jak sám píšete, máte, takže se to zakládá na objektivních reáliích. Mít tuhle informaci je podle mě naprosto klíčové, problém může být totiž někde jinde - a její zjištění je pro pacienta vlastně “bez práce navíc”. :slight_smile:

Díky, zkusím. Nevím, jestli to ale řeší Non coeliac gluten sensitivity: non coeliac gluten sensitivity - Google Search
Kdysi jsem si dělal domácí test na potravinové alergie (FoodDetective) a lepek vyšel negativně.
Strávil jsem asi 3/4 roku striktní eliminační dietou, kdy jsem byl vždy v rámci reset fáze jen na ověřené zelenině, ovoci a čerstvém mase a opakovaně jsem došel k tomu, že nejvíc problémy startoval lepek.
Naopak bez lepku jsem snášel delší dobu i potraviny, které mi vedle lepku dělají problém.
Sorry za OT, tím to za mě končím :slight_smile:

taky to tu už nebudu spamovat, jen odpověď na tu non coeliac gluten sensitivity, ono se o tom napsalo hodně, ale možná i pro ostatní se to info hodí, vlastně ten výsledek výzkumu z roku 2011 (Peter Gibson Monash University in Australia), který tenhle “fenomén” přinesl byl následně poupraven dalším výzkumem, kdy se zjistilo, že ty problémy pravděpodobně způsobují sacharidy FODMAP, kdyžtak na ně mrkněte, můžou být příčinou Vaších obtíží (taky se to řeší eliminační dietou) :slight_smile:

1 Like