Balení Mana prášku

Dobrý den,

měl bych dva dotazy ohledně balení Many:

  1. Neuvažujete o přidání možnosti individuální volby počtu sáčků Mana prášku v balení? V současnosti je možnost přidávat sáčky pouze po sedmi, což pro mě není úplně vyhovující. Chtěl bych si koupit například 7 sáčků Mana Origin a například pouze 3 sáčky od každé z nových příchutí. Pokud bych nyní chtěl každou z příchutí, znamenalo by to objednávku 28 sáčků, což nemám šanci spotřebovat.

  2. Neuvažujete o vakuovém balení Mana prášku? V nynějším balení je obrovské množství nepotřebného vzduchu, což není ideální například na cestování nebo delší tůry s batohem, kdy je vyžadován co nejmenší objem. A když ne vakuové (například kvůli hrudkování) tak aspoň trochu “těsnější” balení. V současnosti je jedinou možností každý sáček otevřít, vzduch vypustit a opět zavřít. Případně propíchnout špendlíkem a následně zalepit.

Děkuji.

PS: Je nějaká šance, že se dočkáme i “slaných” příchutí, například rajče, mrkev, řepa nebo třeba nějaká bylinková chuť? Všiml jsem si, že konkurence už podobný produkt nabízí.

Dobrý den ,

děkujeme za Vaše dotazy a podněty. O kombinovaných balení určitě uvažujeme, Váš podnět předáváme našemu obchodnímu oddělení. Zatím zákazníkům, kteří mají zájem Manu před nákupem většího balení nejprve ochutnat, nabízíme možnost zakoupit Mana drinky od 1 ks v nákupní síti Globus, Tesco, Billa, Makro, v hypermarketech Albert, drogeriích DM a Rossmann a dalších. Zde je odkaz, na kterém najdete veškerá prodejní místa, kde lze Mana drinky zakoupit https://mojemana.cz/retail-map.html :slight_smile:

Děkujeme i za podněty ohledně balení a dalších příchutí. Předáváme je kolegům z technologického oddělení, kteří se neustále zabývají vylepšováním a inovacemi našich produktů. O veškerých novinkách ohledně produktů vždy informujeme na našem FB a prostřednictvím newsletterů. Tak nás sledujte a nic Vám neuteče! :slight_smile:

S pozdravem,
Kristýna, Mana