AUTOMAT na MANA jídlo

Dobrý den, zdravím celý MANA team,
tak mě tak napadlo, uvažovali jste již o možnosti prodávat MANA jídlo ve veřejném Automatu? Pracuji v průmyslovém odvětví jíž dlouhá léta, a tak si tak sedíme v jídelně u oběda a klábosíme, někdo má před sebou tác s jídlem závodního stravování, někdo misku ohřátého jídla z domu v mikrovlnce, a někdo “fast food” z automatu. Říkám si co takhle MANA AUTOMAT, volba druhu a příchutí jako u automatu na kávu, možná dotyková obrazovka s představením jednotlivých druhů a chutí, případně další informace, platba bezdotykově kartou, nebo telefonem, protože jsme v České republice a ve 21.století a hlavně protože jídlo budoucnosti si zaslouží i technologie budoucnosti ;o)
Samozřejmě, že lze si koupit sáček, donést do práce tam připravit, no to ano, ale to je právě to, vše se zrychluje, a tím jak se více a více prosazuje princip “just in time” a to na různých úrovních tedy nejen ve skladování surovin, výrobě, ale dokonce v HR (pracovní agentury a jejich autobusy na zavolanou), promítá se tato filozofie i do běžného lidského chování, jako je výběr a příprava jídla.
Tedy žádné: “musím si koupit sáček abych měl jídlo”, ale “jdu si koupit jídlo teď, protože mě to teď napadlo”, a žádné “jdu dříve na oběd musím oběd připravit”, ale “zvolím oběd a jdu jíst”!
Tak to zhruba ve zkratce ;o)
Hezký den a vyrovnaný růst přeje Max.

1 Like

Dobrý den,

moc si Vaší přízně vážíme a myslíme si, že automat na Manu je skvělý nápad, který možná v budoucnu bude reálný. Zatím jsme na trhu pouze pátým rokem, ale neustále se snažíme expandovat, inovovat a ulehčovat našim zákazníkům nákup našich produktů. Naše Mana drinky jsou prodejné na mnoha místech jako například Billa, Albert a v drogeriích Dm nebo Rossman a Mana prášky už jsou dostupné i na internetových portálech jako například pilulka.cz nebo eshopu Dr.Max. Jak říkáte žijeme v 21 století a pokroku, by se nemělo bránit. :slight_smile:

Krásný den

Zuzana, Mana

Dobrý den všem,
příspěvek Maxe je velice zajímavý. Myslím, že jeho nápad s MANA AUTOMATEM by se také velmi uplatnil na středních školách, kdy z vlastní zkušenosti vím, že většina studentů nevyužívá nebo nemá vlastní jídelnu a snaží se si oběd co nejvíce zjednodušit. Také při vyzkoušení jednoho “oběda” by se z některých studentů mohli stát pravidelní odběratelé. Téměř na všech školách jsou automaty na nějaké rychlé občerstvení, které jsou studenti “nuceni” - díky své lenosti :slight_smile: využívat. Proč je tedy nenásilně nenaučit zdravou alternativu?
Tak třeba v budoucnu…
Příjemné dny.
Dáša

1 Like