-12 kg / 2 Family Čoko Pytle :-)

Ahoj,
switchnul jsem z bůčku na Manu a je to fičák :slight_smile: Teť jedu 3 pytel a ještě tak 20 kg dolu potřebuju (po nemoci a corona klidu jsem hodně vyrost :slight_smile: Výhoda že mi to zachutnalo a žádné vedlejší účinky jsem nezaznamenal … mimo to, že nemusim lítat do obchodu a zásobovat ledničku a pak zas tahat obaly do kontíku.

Dávám to s: voda, mléko, ořechy, vločky, banán … nahusto, nařídko … jak je chuť.

Jinak občas usuším maso, dám slivku, dobrý sýr, vínko … a ostatní normal. jídlo jde nějak mimo.

Asi tak no. "-)

1 Like

Dobrý den,

děkujeme za Váš příspěvek a zpětnou vazbu :slight_smile: Máme velkou radost, že Vám Mana chutná a vyhovuje! :heart_eyes:

Co se týče hubnutí, tak to s Manou určitě možné je, jen je důležité pamatovat na to, že se jedná o náhradu stavy, nikoliv potravinový či dietní doplněk. Při hubnutí je zásadní držet se pravidla, aby kalorický příjem byl nižší než-li kalorický výdej, jinými slovy tělo tedy musí spálit více kalorií, než sníte. Hlavní výhodou Many je snadné dávkování a podrobný nutriční štítek, s každou zkonzumovanou porcí tedy jasně víte, kolik kalorií a živin přijmete. Počet porcí, a u ManaPowder i velikost porcí, si pak můžete nastavit podle Vašich individuálních potřeb. Co se kalorického přijmu týče, hodnoty jsou velmi individuální a závisí na mnoha faktorech, například Vaší výšce, váze, pohlaví, věku a především pohybové aktivitě, která je při hubnutí velmi důležitá. Pomocníkem také mohou být on-line kalorické tabulky nebo různé mobilní aplikace.

Jsme rádi, že jste si našel kombinace, ve kterých Vám Mana nejvíce vyhovuje. Určitě bychom Vám ještě rádi doporučili stránku http://www.mojemana.cz/recepty?fbclid=IwAR107hhee_13rNe8FgC0NtZPzINhIRVm3GWm314BbJLwylZWxOYhxwPNogI , kde najdete i další tipy, jak je možné si Manu dochutit :slight_smile:

Krásný den,
Kristýna a Tým Mana